zarost

Jesteś mężczyzną i poszukujesz najlepszych kosmetyków – zobacz, co teraz warte jest twojej uwagi

Każdy przedstawiciel płci męskiej powinien zadbać o swój wygląd. Dawno temu wielu nie przywiązywało do tej sprawy zbyt wielkiej wagi, sądząc, że twardy facet jest… naturalny. Aktualnie – ku uciesze przedstawicielek płci pięknej, które uwielbiają zadbanych chłopaków – jest zupełnie odmiennie. Przedstawiciele płci męskiej w Polsce korzystają z porad kosmetyczek i nie jest już to wstydliwe.
Read More

Broda- atrybut atrakcyjnego mężczyzny. W jaki sposób o nią zadbać oraz jakie kosmetyki stosować, aby dobrze się prezentowała?

Dobrze przystrzyżony zarost może być bardzo męski a także atrakcyjny. Coraz chętniej mężczyźni decydują się na dłuższą brodę, często w towarzystwie wąsów, które mogą sprawić, że wyglądają bardziej elegancko tudzież niezwykle męsko. Ta część naszej twarzy niekiedy wymaga specjalnych produktów do pielęgnacji.
Read More

Męski zarost – jakie trendy są dziś najmodniejsze i w jaki sposób o niego prawidłowo się zatroszczyć?

Panowie starają się współcześnie dbać o swój wygląd. Jest to całkowicie normalnie i coraz więcej mężczyzn chętnie uczęszcza do kosmetyczek bądź korzysta z dobrodziejstw salonów medycyny estetycznej. Priorytetowe znaczenie w męskim wyglądzie ma rzecz jasna zarost. Wskazane jest o niego zadbać tak, żeby prezentował się schludnie oraz estetycznie. Współcześnie niezwykle modne są różnego rodzaju brody i wąsy. Po latach popularności gładko ogolonej twarzy rządzą mężczyźni posiadający zarost. Jak w takim razie o niego zadbać?
Read More

Kamień belgijski świetnie nadaje się do ostrzenia

Czego powinniśmy używać do golenia?Istnieją mężczyźni, którzy się nie golą, bo kochają mieć zarost, istnieją tacy, którzy korzystają z maszynek elektrycznych, lecz ciągle jest wielka rzesza takich, którzy lubią tradycyjne sposoby golenia się przy użyciu pędzla i maszynki, gdyż uważają, że będzie to coś, co należy celebrować. Mimo wszystko gdy decydują się na tą ostatnią możliwość, muszą się namyślić, jakie narzędzia trzeba mieć, aby golenie zawsze było przyjemnością.
Read More

Moda na brodę – kosmetyki, które warto spróbować w celu wypielęgnowania męskiego zarostu.

Obecnie zarost jest bardzo istotną częścią męskiego wyglądu. W ciągu ostatnich lat silnie rozpowszechnił się trend na posiadanie brody. Przypuszczalnie jest to reakcja szerzące się od wielu lat zacieranie różnic pomiędzy płciami, przejawiające się w przesadnej dbałości mężczyzn o gładkość swojej cery oraz ogólny wygląd. Tym, co istotnie wpływa na trend dotyczący zapuszczania brody są na pewno media. Aktualnie znaczna większość gwiazd Hollywood płci męskiej eksponuje swój zarost. Nie wszyscy rzecz jasna decydują się na długą brodę.
Read More

Jak utrzymać zarost w dobrej formie?

W ostatnim czasie dużo mówi się na temat męskiej higieny oraz pielęgnacji. Jeszcze całkiem ostatnio być może, żaden mężczyzna nie wyobrażał sobie zużytkowania dużej ilości kosmetyków, dzięki którym jego skóra została zatrzymana w dalszym ciągu w bardzo dobrym stanie. Szczęśliwie, czasy się zmieniły. Warto w tym miejscu wspomnieć, że raz po raz większa liczba mężczyzn używa codzienne przeróżne specyfiki, dzięki którym kondycja ich skóry stoi na zdecydowanie wysokim poziomie.
Read More

W jaki sposób golić się oraz troszczyć się o męski zarost – wskazówki

Przyszła moda na brody. Panowie chyba cieszą się z tego, iż gęsty zarost znów jest modny, jednak nie znaczy to, że mogą oni przeznaczyć mniej czasu na jego pielęgnowanie. Ładna broda czy wąsy wymagają czasu. Idealne golenie nie będzie szybkie i wymaga pewnej rutyny pielęgnacyjnej. Na początek powinieneś rozszerzyć pory. Możesz na przykład zrobić to przykładając do twarzy zmoczony ciepłą wodą ręcznik na ok. sześćdziesiąt sekund. Poprawnie byłoby golić się przykładowo po wyjściu spod prysznica.
Read More

Nowocześni panowie zwracają coraz większą uwagę na swój wizerunek

Nie da się ukryć, że obecnie wizerunek ma niezmiernie duże znaczenie tak samo dla pań, jak i mężczyzn. Mężczyźni zwracają coraz to większą uwagę na to, w jaki sposób się ubierają i oddają temu więcej czasu. Niewątpliwie jest to rezultatem pojawiających się stylów, jakie znacznie wpisały się w upodobania nowoczesnych mężczyzn. Aktualny kult silnej, męskiej postawy, zadbanego zarostu a także casualowego stylu jest popularny nie tylko przez panie.
Read More

W jaki sposób można się szybko i sprawnie pozbyć zarostu z twarzy, stare i nowe techniki golenia brody.

Jedną z rzeczy, które odróżniają kobiet od mężczyzn jest zarost, stan którego całkiem sporo może powiedzieć o jego posiadaczu. Panowie mają tu całkiem sporo możliwości, jednak trzeba pamiętać o tym, że granica pomiędzy dobrym wyglądem a niechlujstwem i zaniedbaniem jest dość cienka i łatwo ją niekiedy przeoczyć.
Read More

Ałun w sztyfcie wspaniale zastąpi dezodorant

Jak zadbać o własną skórę po goleniu? Gdy się zawsze golimy, nie ważne czy jesteśmy mężczyzną i skracamy zarost, czy jesteśmy kobietą i dopełniamy depilacji, to musimy uzyskać pewność, że skóra w tym czasie będzie podrażniana oraz ma sposobność dochodzić do wielu infekcji. Przez to właśnie trzeba myśleć, jak i czym się golić, by efekt okazał się być jak najlepszy, a podrażnienia minimalne.
Read More

Metody golenia zarostu oraz najlepsze produkty przeciw podrażnieniom skóry po goleniu

Mali chłopcy w dzieciństwie często podpatrują jak ojcowie golą swoją brodę jak również marzą o dniu, kiedy też będą dorosłymi mężczyznami. Kiedy już przyjdzie dorosłość golenie zarostu może przysporzyć wiele problemów. Przez lata możemy szukać idealnego sposobu na bezbolesne usuwanie zarostu.W dawnych czasach mężczyźni golili się tylko brzytwami. Zaczęły powstawać specjalne zakłady golibrodów, którzy zajmowali się tym niczym dzisiejsi fryzjerzy.
Read More

Najczęściej stosowane przez panów sposoby golenia, jak wybrać dobry zestaw do golenia przy pomocy brzytwy

Panowie od wieków walczą z włosami na brodzie, natura z jakiegoś powodu dała im tam włosy, a ci z ogromną determinacją robią wszystko, żeby je wyeliminować. Przez wieki wzór prawdziwego mężczyzny wielokrotnie się zmieniał, dziś raczej jest przyjęte, żeby brody nie mieć, co najwyżej jest tolerowany niewielki, parodniowy zarost. Z akcesoriów do usuwania zarostu, kosmetyków i maszynek uczyniono międzynarodowy przemysł wyceniany na dziesiątki miliardów dolarów, bo w końcu golenie na co dzień będzie wymagać posiadania tych wszystkich akcesoriów.
Read More