zabiegi laserowe

Czy dobrze zdecydować się na medycynę estetyczną? Co warto o tym wiedzieć, o czym szczególnie pamiętać?

Myślałeś kiedykolwiek, czy wiecznie młody i atrakcyjny wygląd gwiazd oraz celebrytów to zasługa dobrych genów, najdroższego makijażu czy może w sumie kryje się za tym coś większego? Odpowiedź nasuwa się sama, znani oraz sławni bardzo często wspierają się zabiegami medycyny estetycznej, chociaż publicznie się do tego nie przyznają.
Read More

Laserowa technika wyleczenia wysiłkowego nietrzymania moczu – bezpieczny sposób zniwelowania problemu

Wysiłkowe nietrzymanie moczu jest wywołującą wstyd przypadłością, jaka dotyka najczęściej kobiety. Na szczęście, w chwili obecnej da się ją skutecznie wyleczyć, i to przy zastosowaniu nowoczesnej techniki niechirurgicznej, jaką jest leczenie za pomocą lasera. Te przełomowe zabiegi laserowe okażą się pomocne też w obkurczeniu pochwy.
Read More

Usuwanie pajączków i drenaż limfatyczny – w jaki sposób zapewnić sobie efektywny oraz bezinwazyjny zabieg?

Doskonała kondycja skóry wymaga właściwej troski, tym bardziej kiedy jej aktualny stan pozostawia sporo do życzenia. Jednymi z najczęściej zauważanych problemów, które dotyczą skóry są pajączki oraz cellulit. Najskuteczniejsze techniki na pozbycie się wad skóry to usuwanie pajączków oraz drenaż limfatyczny, które warto zagwarantować sobie w Warszawie.
Read More