wygląd zewnętrzny

Style Coaching – fachowa odmiana wizerunku dla wszystkich

Każdy z nas potrzebuje porządnie wyglądać, bowiem nie od dziś wiadomo, że nasz wygląd zewnętrzny jest naszą wizytówką. To, jak ubieramy się na co dzień mówi o nas bardzo wiele, co więcej dobry design sprawia, że czujemy się pewnie oraz komfortowo. Podkreśla również nasze pozytywy oraz ukrywa niedoskonałości. Niestety nie każdy zna się współcześnie na modzie i na tym, w jaki sposób odpowiednio dostosować ubiór. Nierzadko nie wiemy, w którym stroju będzie nam do twarzy i w których odcieniach będziemy wyglądać najlepiej.
Read More

Odwieczny problem to uroda, która się zmienia i środki, które pomogą dłużej zachować urodę. To temat tabu, chociaż nie wiadomo do końca dlaczego

Nie ma chyba okresu w życiu, w którym nie martwimy się o nasz wygląd. Czy to wiek dojrzewania czy wiek średni, zawsze pojawia się jakaś wątpliwość związana z tym tematem. No tak to wygląda, ponieważ nasz wygląd zewnętrzny to nasza wizytówka i trudno nie starać się dbać o swój wygląd. Wiadomym jest, że wygląd to nie wszystko, gdyż liczą się inne rzeczy, nasz charakter i to, co mamy w środku, ale nie zaprzeczymy, iż uroda pomaga w wielu sprawach. Nie musimy nawet być chodząca pięknością, czasami wystarczą małe zmiany, żeby poczuć efekt.
Read More