torby

Najmodniejsze torby na wiosnę to bezsprzecznie listonoszki ze skóry i aktówki męskie

Zimowe przeceny pomału dobiegają zakończenia, z pewnością nie uda nam się już zakupić w centrach handlowych futrzanych kurtek, czapek z pomponem czy ciepłych szalików. W tym momencie pokazują się na sklepowych regałach lekkie płaszcze, cienkie swetry i koszule na wiosnę. Dowiedzmy się co będzie popularne w tym okresie i co dobrze jest posiadać w swojej szafie, aby dobrze wyglądać każdego dnia.

Read More

Modna torba kobieca – jak wybrać?

Praktycznie każda kobieta zwraca uwagę na to, jak wygląda. Uwielbia kupować nowe sukienki, topy, buty oraz naturalnie – modne torebki. I to na nich w głównej mierze się skupia, gdyż dobra torba powinna nadawać się do wielu stylizacji i sprawiać, iż totalnie zmieni codzienny wizerunek. Istnieje kilka spraw, na które trzeba zwrócić uwagę, by zakupić atrakcyjną torebkę.
Pierwszy z nich to materiał, z którego torebka jest uszyta.
Read More

Jak wybrać piękną i praktyczną torebkę?

Mówi się że torebka jest ogromnie charakterystycznym, a zarazem potrzebnym elementem ubioru kobiety. Dla większości kobiet istotnie wyjście poza dom bez tej rzeczy jest wręcz niewykonalne, przykładowo ze względu na niezbędne akcesoria, jakie się w niej nosi. Oprócz tego jednak torebka jest również elementem dopełniającym stroju, dodatkową ozdobą. Dużo kobiet zwracających uwagę na modny wygląd jest w stanie przyznać się do posiadania ogromnej liczby różnych torebek.

Read More