temperatura

Czemu wełna jest tak bardzo popularnym materiałem, niezwykle chętnie stosowanym w przemyśle odzieżowym.

Wełna wielu osobom będzie się kojarzyła albo z eleganckimi marynarkami i garniturami, albo bardzo ciepłymi czapkami, szalikami i płaszczami. A przecież wełna stosowana jest w dużej ilości różnych przypadków, nie tylko jako samodzielna tkanina, lecz również jako domieszka do bawełny albo lnu. Jej popularność przede wszystkim wynika z cech, które posiada, a będzie ich posiadać ich faktycznie dużo.
Read More

Jaką metodą możemy zadbać o nasz wygląd?

Niezmiernie dużymi krokami zbliża się do nas pora letnia. Dla wielu z nas bez wątpienia ten okres jest bardzo mocno wyczekiwany, ze względu na duże temperatury, które nareszcie będą mogły nam towarzyszyć, skutkiem tego tak mocno nie możemy się doczekać wiosny. W tym nadchodzącym czasie w szeregu przypadków będziemy zmuszeni do prezentowania całej swojej osobowości , w takim razie też koniecznie musimy zadbać o nią pod prawie każdym detalem.
Read More

Jesienna ochrona delikatnej skóry – jakie wybrać kosmetyki i jak potęgować ich działanie?

Pierwsze dni września to ciężki czas dla wrażliwej skóry twarzy i dłoni. Jak o nią zatroszczyć się podczas początkowych pochmurnych dni? Mocne letnie słońce przyzwyczaiło skórę twarzy i rąk do wysokich temperatur. Nagłe ochłodzenie może powodować wysuszenie naskórka na rękach i nieprzyjemne ściągnięcie na twarzy. Właściwe kosmetyki pomogą jednakże intensywnie nawilżyć skórę i chronić ją przed zacinającym wiatrem.
Read More