tatuaż

Upiększające zabiegi laserowe we Wrocławiu.

Laser to bardzo uniwersalne urządzenie do korygowania niedoskonałości wyglądu. W czasie ZABIEGÓW LASEROWYCH można odmłodzić, wygładzić skórę, poprawić koloryt zębów, wydepilować, zniwelować przebarwienia albo tatuaż, pozamykać drobne naczynka krwionośne. Urządzenie laserowe emituje specyficzny rodzaj światła o skupionej, prostej wiązce.
Read More

Przełamywanie stereotypów na temat męskiego dbania o siebie czyli co może robić mężczyzna w gabinecie pielęgnacyjnym.

O tym, że panowie zupełnie inaczej dbają o swój wygląd nie od dzisiaj się wie. I nie od dzisiaj w społeczeństwie panuje opinia, że pewne zabiegi upiększające i poprawiające urodę raczej są przeznaczone dla pań. Dla wielu osób już sama myśl o odwiedzeniu gabinetu kosmetycznego będzie się wydawała śmieszna, a jeszcze bardziej udawanie się przez niego systematycznie na najróżniejsze zabiegi.
Read More

W jaki sposób atrakcyjnie ozdobić ściany w mieszkaniu

Wiele osób chociaż raz w życiu marzyło o zrobieniu sobie tatuażu. Zwykle były to pomysły lat młodzieńczych, pojawiające się pod wpływem kolegów, czy też chęć przeżycia czegoś nowego, by przełamać nudę codziennego dnia w życiu dorosłym. Zwykle chęci skupiały się zaledwie na obmyślaniu w głowie wzoru, jaki na przykład mógł się pojawić na skórze. Nie starczało już zapału na wyszukiwanie certyfikowanego salonu tatuażu lub przeglądu cen, nie wspominając w ogóle o wizycie w celu poznania techniki nanoszenia oraz wybrania wzoru.
Read More