sylwetki

Jak dopasować kostium kąpielowy do figury?

Panie niezbyt często wybierają się na plażę, ponieważ boją się pokazywać swe kształty. Uważają, iż tam będą widoczne wszystkie ich krągłości i niedoskonałości, przez co będą czuły się niezbyt komfortowo. A przecież są zaprojektowane specjalne stroje kąpielowe przeznaczone do przeróżnych rodzai sylwetek, wystarczy tylko poprzeglądać i dopasować najlepszy dla siebie. Oto parę podstawowych zasad, którymi powinnyśmy się pokierować przy dobieraniu kostiumów kąpielowych.
Read More

Dowiedz się po co komu osobista stylistka?

Każda kobieta chciałaby wyglądać ładnie a także szykownie. A żeby tak wyglądać, wcale nie musimy zakładać najlepszych ciuchów! Wręcz przeciwnie – niekiedy to, co na topie, okazuje się kompletnie niepasujące do danej figury czy rodzaju urody. Toteż nie musimy na ślepo iść za tym co polecają projektanci, trzeba dobrać stroje właściwie dostosowane do naszej postury oraz charakteru.
Read More

Zadbaj o wyjątkową sylwetkę przy pomocy odpowiedniej bielizny

Piękna, kokieteryjna bielizna to element garderoby, o który powinna zatroszczyć się, każda dbająca o wizerunek kobieta. Co ważne, wiele kobiet przyznaje, że lubi zakładać ponętną bieliznę nawet, wtedy, gdy nikt inny jej na co dzień nie ogląda, bowiem elegancka bielizna powoduje, że kobieta czuje się najzwyczajniej w świecie piękna i kusząca.
Read More