sylwetki

Dowiedz się po co komu osobista stylistka?

Każda pani chce wyglądać pięknie oraz szykownie. A żeby tak wyglądać, wcale nie trzeba kupować najlepszych ciuchów! Wręcz odwrotnie – niekiedy to, co na topie, okazuje się zupełnie niepasujące do konkretnej postury czy charakteru urody. Toteż nie warto bez zastanowienia kierować się modą, tylko dobrać stroje właściwie dopasowane do naszej postury oraz charakteru.
Read More

Jak dopasować kostium kąpielowy do figury?

Panie nie często wybierają się na plażę, bo boją się pokazywać swoje ciało. Uważają, że tam będą dostrzegalne wszystkie ich krągłości i niedoskonałości, przez co będą czuły się niekomfortowo. A przecież są zaprojektowane nadzwyczajne stroje kąpielowe określone do różnorodnych typów sylwetek, starczy tylko poprzeglądać i wybrać najlepszy dla siebie! Oto kilka głównych reguł, którymi powinnyśmy się kierować przy dobieraniu kostiumów kąpielowych.
Read More

Zadbaj o wyjątkową sylwetkę przy pomocy odpowiedniej bielizny

Piękna, uwodzicielska bielizna to element garderoby, o który winna zadbać, każda dbająca o wygląd kobieta. Co ważne, mnóstwo pań przyznaje, że lubi nosić ponętną bieliznę nawet, wtedy, gdy nikt inny jej na co dzień nie ogląda, jako że elegancka bielizna sprawia, że kobieta czuje się po prostu piękna i kusząca.
Read More