swetry

Pora na lumpeksy

Pragniesz być oryginalna, pragniesz ubierać się po swojemu, ale popularne sklepy oferują tylko skrojone dla wymagań większości ubrania? Boisz się prezentować jak cały tłum, nie chcesz być jak osoba z gazetki promocyjnej. Wiesz, czego powinnaś oczekiwać, gdy pójdziesz się do popularnego sklepu z ubraniami, a co jak pragniesz znaleźć swój styl?
Read More

Zbliża się zima. W sklepach zaczynają pojawiać się ubrania z nowych kolekcji. Co będzie szczególnie modne w tym sezonie?

Praktycznie każda kobieta chciałaby ubierać się modnie. Praktycznie każdego roku kupujemy nowe ciuchy, jednakże nie da się ukryć, że moda co roku odrobinę się zmienia. Z tego względu trzeba na bieżąco śledzić wszystkie trendy – jeśli chcesz być na bieżąco, wówczas regularne przeglądanie blogów modowych oraz czytanie czasopism branżowych kategorycznie jest niemalże konieczne. Jeżeli jednak nie masz na to wystarczająco sporo czasu, wtedy łatwo możesz skorzystać z naszej ściągawki.
Read More

Moda, trendy, nowości, ubrania, akcesoria, buty – czyli całkowicie wszystko dla każdej prawdziwej kobiety, która idealnie wie czego chce.

Jak wiadomo że moda przemija i nadal się zmienia. Raz po raz zdarza się też, że powraca. Jedna kobieta podąża naprawdę drobiazgowo za modą, a druga wybierze z niej tylko to co chce. Prawdą jest, że w największej mierze ma się nam podobać to, co nosimy i nam ma być w tym komfortowo.
Read More