swetry

Moda, trendy, nowości, ubrania, akcesoria, buty – czyli całkowicie wszystko dla każdej prawdziwej kobiety, która idealnie wie czego chce.

Wiadomo, że moda przechodzi i ciągle się modyfikuje. Raz po raz zdarza się też, że wraca. Jedna kobieta podąża naprawdę drobiazgowo za modą, a inna wybierze z niej tylko to co chce. Prawdą jest, że najbardziej ma się nam podobać to, co na siebie zakładamy i nam musi być w tym wygodnie.
Read More

Pora na lumpeksy

Pragniesz być niezwykła, pragniesz stroić się tak jak ci pasuje, ale znane sklepy oferują jedynie skrojone dla potrzeb większości ubrania? Nie chcesz wyglądać jak cały tłum, nie chcesz być jak osoba z gazetki promocyjnej. Wiesz, czego powinnaś oczekiwać, gdy pójdziesz się do znanego sklepu z odzieżą, a co jak pragniesz odnaleźć swój styl?
Read More

Zbliża się zima. W sklepach zaczynają pojawiać się ubrania z nowych kolekcji. Co będzie szczególnie modne w tym sezonie?

Praktycznie każda kobieta chciałaby ubierać się modnie. Praktycznie każdego roku kupujemy nowe ciuchy, jednakże nie da się ukryć, że moda co roku odrobinę się zmienia. Z tego względu trzeba na bieżąco śledzić wszystkie trendy – jeśli chcesz być na bieżąco, wówczas regularne przeglądanie blogów modowych oraz czytanie czasopism branżowych kategorycznie jest niemalże konieczne. Jeżeli jednak nie masz na to wystarczająco sporo czasu, wtedy łatwo możesz skorzystać z naszej ściągawki.
Read More