sukienka

Modne propozycje zaprojektowane z myślą o kobietach na okres jesień/zima

Schyłek zeszłego roku i początek roku 2014 powitał nas bardzo wiosennie. Temperatury zaburzały realne odczucia jakie powinniśmy mieć w czasie trwania tego mrożnego okresu w roku. W związku z tym nie łatwo było wybrać właściwą garderobę, aby nie zmarznąć w drodze do pracy i nie zgrzać się w drodze powrotnej pod wieczór.
Read More

Kurtki dla osób puszystych – sprawdź co jest obecnie na topie

Gdy ruszamy kupić sobie kurtkę wiemy, że czeka nas spora przeprawa. Po pierwsze mamy jakieś wyobrażenie swej wymarzonej kurtki. Po drugie może takiej nie być i po trzecie może nam się spodobać parę zupełnie różnych kurtek. Nie jest to, więc banalna sprawa. Do tego dochodzi rozmiar. Jeżeli nie dajemy rady zmieścić się w rozmiarówkę od xs do l to może być problem. W sieciówkach raczej ciężko będzie wyszukać kurtki dla puszystych. Dobrze wtedy wyruszyć do pozostałych sklepów by kupić perfekcyjną kurtkę dla swoich rozmiarów. Można znaleźć sklep dla ludzi puszystych i tam zacząć poszukiwania kurtki.
Read More

Czarny i biały – duet uniwersalny

Bez cienia wątpliwości można powiedzieć, że złączenie czarnego z białym nigdy nie wyjdzie z mody. Człowiek uwielbia czerpać inspiracje z natury i chociaż prócz zebry, trudno znaleźć w niej takie zestawienie kolorów, to należy powiedzieć, że jest w nim coś niesamowicie naturalnego, subtelnego i eleganckiego. Przez lata połączenie tych dwóch kolorów na stałe weszło do kanonów mody.
Read More