stres

Masaż kamieniami

Współcześnie czas nieustannego pędu sprawia, że życie codzienne staje się nierzadko nieustannym wyścigiem, który nie pozostaje bez gigantycznego wpływu na cerę. Ciągły stres odbija się przecież nie jedynie na psychice, lecz też na urodzie. A przecież troska o zdrową cerę to dziś absolutna podstawa osobistej higieny, która z kolei ma gigantyczny wpływ na samopoczucie. Jaki jednak salon kosmetyczny warto wybierać?
Read More

Cóż uczynić z zmęczonym dyskiem w kręgosłupie?

Czasami się zdarza, że czujemy ból w plecach, a nie znamy jego przyczyny. Wówczas powinniśmy rozglądać się za specjalistami, którzy mają odpowiednie kwalifikacje, a także doświadczenie w wykrywaniu przyczyn bólu. Dobry rehabilitant na pewno znajdzie środki zaradcze. Osoby poszukujące zabiegów odprężających, np. masaży będą oczekiwać zupełnie innych działań niż np. trenujący sportowcy.
Read More

Dobry gabinet psychologiczny na Dolnym Śląsku

W obecnych czasach wiele razy okazuje się, że rozmaite czynniki, takie jak przykładowo stres, trudności z pracą, nałogi lub problemy z koncentracją powodują, że jakość życia potrafi bardzo się obniżyć. Zdecydowanie szkoda tracić zdrowie na przeróżne trudności – zamiast tego dobrze je skutecznie rozwiązać, jednak w niektórych przypadkach przyda się pomoc rzetelnego i wykształconego eksperta.
Read More