stopa

Kupujemy buty komunijne dla chłopca – co jest ważne?

Jeszcze do niedawna wybór dodatków komunijnych dla dziecka był stosunkowo łatwy. Dzisiaj jednak rynek udostępnia nam taką wielość fasonów i barw, że często czujemy się zdezorientowani. Chociaż to w przypadku dziewczynek zwracamy większą uwagę na detale, coraz więcej rodziców ma problem, dotyczący wyboru obuwia i pozostałych dodatków dla chłopca.
Read More

Z jakiego powodu warto mieć kilka różnych par butów, w czym panie różnią się w tym od mężczyzn.

Każdy z nas posiada kilka par obuwia na rozmaite okazje. Tu przodować będą kobiety, bowiem o ile przeciętemu mężczyźnie wystarczy raptem kilka par, to przeciętna pani taką ilość potrzebuje w jednym sezonie. Oczywiście na kolejny do zakupienia będzie kolejny komplet obuwia, bo zmieni się moda, pojawią się nowe modele czy też, co zdarza się jednak rzadko, buty zwyczajnie zniszczą.
Read More

Jak dobrać obuwie, żeby nasze nogi były zdrowie? Czy dla najmłodszych i dorosłych można mieć takie same metody?

Tak to jest, iż goniąc za modą wynajdujemy niekoniecznie dobre obuwie dla naszych stóp. Często wiec zamiast zakupić coś wygodnego fundujemy naszym stopom niezły wycisk. Konsekwencje noszenia niewygodnych i niezdrowych dla stóp butów mogą być dosyć poważne, na przykład haluksy. Zapamiętaj więc, że dbanie o stopy jest jakby inwestycją na przyszłość.
Read More