skóry

Najważniejsze zasady codziennej pielęgnacji skóry twarzy

W obecnych czasach kobiety z ogromną dbałością podchodzą do kwestii swojego wyglądu. Na co dzień troszczymy się o swą cerę chcąc, aby wyglądała perfekcyjnie. Liczba kosmetyków dostępnych na rynku jest ogromna, w dzięki czemu każda z nas ma możliwość znalezienia czegoś dla siebie. Najważniejsze jest, aby kupując różnego rodzaju specyfiki robić to z głową, zgodnie z zapotrzebowaniem naszej skóry.
Read More

Jednym ze sposobów na polepszenie stanu skóry jest fotoodmładzanie laserowe, niejednokrotnie realizowane po usunięciu tatuażu

Wiele osób za młodu decyduje się na tatuaże, których w dalszym czasie żałują i poszukują sposobów na ich przerobienie lub usunięcie. To samo tyczy się piercingu, który nie jest dobrze akceptowany w licznych miejscach. Ludzie najczęściej postanawiają na usunięcie tatuażu ze względu na chęć dostania się do pracy w miejscu, gdzie nie są one przyjmowane.
Read More

Jak pielęgnować dojrzałą cerę?

Już po czterdziestym roku życia u dam zaczyna zmniejszać się ilość hormonów, szczególnie estrogenu. Nie pozostaje to bez wpływu na naszą cerę. Dlatego wymaga ona troszeczkę innego traktowania. W czasie poprzedzającym menopauzę, w czasie jej trwania oraz po jej zakończeniu zredukowany stan estrogenów jest powodem pojawiania się rozlicznych objawów starzenia się skóry, nazywanych starzeniem hormonalnym. Na skutek spadku poziomu żeńskich hormonów następuje zanik włókien kolagenowych odpowiadających za elastyczność i odpowiednie naprężenie skóry.
Read More

Muhle razor to idealny wybór

Jakie dodatki do golenia musimy kupić?Gdy się golimy, powinniśmy zaznaczyć, co jest konieczne przy tym procesie i że należy nabywać tutaj wszystko z najwyższej półki. Poczynając od maszynek do golenia, a kończąc na kosmetykach, które powinny sprawić, że calutki ten proces będzie przyjemniejszy dla naszej skóry. Dlatego trzeba się dowiedzieć co warto kupować, tak by wiedzieć, że robimy wszystko co realne, by nie wystawiać się na zbędne skaleczenia.
Read More