skarpetek

Co sprezentować facetowi?

Obdarowywanie się prezentami to wspaniała tradycja, która od pokoleń jest kultywowana, dlatego warto ją podtrzymywać i dziś…
Na pewno każdy z nas może potwierdzić, że otrzymywanie prezentów jest czymś bardzo miłym.
prezent dla niego

Autor: liketearsintherain’s buddy icon
Źródło: www.flickr.com
W naszym kraju, ale także i na całym świecie przede wszystkim ludzie obdarowują się upominkami z okazji urodzin, imienin lub świąt takich jak Boże Narodzenie czy Wielkanoc. Okazuje się zatem, że w ciągu roku około dwóch, trzech razy ktoś wręcza nam prezent, a więc pewnie i my robimy podobnie. Jeśli tak jest to na pewno nieraz zastanawialiśmy się nad tym, co zrobić, by niespodziana przez nas przygotowywana była faktycznie niespodzianą, czyli czymś, czego dana osoba obdarowywana się nie spodziewa i co ją ucieszy. Każdy z nas zarówno chce dawać takie trafione prezenty jak także i takie otrzymywać, nie ma bowiem chyba nic gorszego od kolejnej pary skarpetek pod choinką.
Read More

Czy w każdym przypadku skarpety to słaby upominek?

Choć skarpety często są nieco wyśmiewane – tzn. ludzie uważają, że są kiepskim prezentem, to tak naprawdę trudno akurat z tym się zgodzić. Nawet złośliwcy uważają, że różnica pomiędzy naszym krajem, a Stanami Zjednoczonymi jest taka, iż najzwyczajniej Amerykanie dają prezenty w skarpetach, a nasi rodacy dają je w prezencie.
Read More

Czy skarpety są zawsze kiepskim prezentem?

Jakoś się przyjęło rozumować, że skarpety są beznadziejnym prezentem, ponieważ niejako świadczą, iż obdarowywana osoba po prostu nie jest zbytnio istotna w oczach swojego „sponsora”. A poza tym, to takie „typowe”, całkowicie pozbawione oryginalności. No cóż, w żadnym razie nie można akurat w taki sposób oceniać skarpet, bo bez wątpienia są fantastycznym pomysłem.
Read More