skarpet

Czy w każdym przypadku skarpety to słaby upominek?

Choć skarpety często są nieco wyśmiewane – tzn. ludzie uważają, że są kiepskim prezentem, to tak naprawdę trudno akurat z tym się zgodzić. Nawet złośliwcy uważają, że różnica pomiędzy naszym krajem, a Stanami Zjednoczonymi jest taka, iż najzwyczajniej Amerykanie dają prezenty w skarpetach, a nasi rodacy dają je w prezencie.
Read More

Czy skarpety są zawsze kiepskim prezentem?

Jakoś się przyjęło rozumować, że skarpety są beznadziejnym prezentem, ponieważ niejako świadczą, iż obdarowywana osoba po prostu nie jest zbytnio istotna w oczach swojego „sponsora”. A poza tym, to takie „typowe”, całkowicie pozbawione oryginalności. No cóż, w żadnym razie nie można akurat w taki sposób oceniać skarpet, bo bez wątpienia są fantastycznym pomysłem.
Read More

Zasady męskiej mody na co dzień czyli co powinni ubierać mężczyźni, żeby odpowiednio się prezentować w każdej sytuacji.

Moda większości będzie się zapewne kojarzyła z kobietami, a przecież pośród mężczyzn również będzie ona obowiązywać. Może nie jest tak interesująca, niemniej w modzie męskiej również panują określone trendy, jakich warto się trzymać, jeżeli się będzie chciało na co dzień dobrze się prezentować. Niestety z panami u nas bywa bardzo różnie.
Read More

Coś specjalnego dla taty

Nasz tata jest osobą niezwykłą i chyba każdy z nas przyzna, że zrobienie mu prezentu to nie lada wyzwanie!
Kupowanie prezentów i wręczanie ich sobie z różnorakich okazji jest w Polsce niemalże tradycją, która przede wszystkich zahacza o święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc oraz urodziny tudzież imieniny.
Read More