przebarwienia

Oddziaływanie lasera na cerę twarzy

Skazy i przebarwienia na skórze mogą zabrać pewność siebie i sprawić, że czujemy się nieatrakcyjnie. Powodem powstawania plam jest nadmierne odkładanie się melaniny w komórkach skóry. Na formowanie przebarwień mają wpływ czynniki hormonalne i dziedziczne, a również długie przebywanie na słońcu.
Read More

Laseroterapia w dermatologii estetycznej – efektywna metoda leczenia przebarwień i innych defektów

Dermatologia estetyczna w dwudziestym pierwszym wieku stoi na wspaniałym poziomie i ma bardzo dużo możliwości. Dzięki temu dużo osób mających nawet bardzo trudne kłopoty z cerą może szybko uzyskać bardzo piękny i świeży wygląd. Do jednych z najcięższych problemów do zwalczenia zalicza się trądzik o ciężkim przebiegu oraz zmarszczki, lecz nie tylko – niektóre osoby przychodzą także do kliniki w takim celu, jak przykładowo usunięcie tatuażu, który był nieprawidłowo zrobiony, uległ rozmyciu lub zwyczajnie przestał się podobać.
Read More

Doskonała pielęgnacja urody za pomocą domowych naturalnych kosmetyków

Aktualnie w sklepach zdołamy odkryć dużo różnorodnych kosmetyków służących do pielęgnacji twarzy czy też ciała. Kobiety, dla których uroda jest niezmiernie ważką rzeczą często użytkują multum kosmetyków upiększających bądź wspomagających odbudowę skóry. Do takich kosmetyków na pewno możemy zaliczyć rozmaite maseczki do twarzy, kremy ujędrniające, kremy odmładzające, przeciwzmarszczkowe, przeciw ułomnościom cery i sporo innych.
Read More

W jaki sposób zestresowana pracą pani może się zrelaksować i przy okazji poprawić wygląd swojej skóry

Uroda oraz moda to teraz bardzo powszechnie używane słowa. Paniom, a zwłaszcza strojnisiom, zależy na tym, aby na długie dekady zachować młodzieńczą świeżość. Takie zadanie jednakże do prostych raczej się nie wlicza. A to za sprawą niezwykle stresującej pracy, której niewiasty bez reszty się poświęcają. Bądź co bądź, każda kobieta interesu płaci wysoką cenę za oszałamiającą karierę w bankowości. Efektem zarwanych nocy oraz nadużywania alkoholu bywają podkrążone oczy i poszarzała skóra twarzy.
Read More

Włosy na twarzy i pozbywanie się go – poznaj najnowsze rozwiązania

Mężczyźni lubią mieć brodę, nie martwią się parodniowym zarostem, gorzej z paniami. Bywa tak, że paniom pojawia się jakieś owłosienie na buzi. Jest to bardzo niekomfortowa sprawa. Często sporo kobiet popada przez to w kompleksy. Na szczęście możliwe jest usuwanie owłosienia z twarzy. Możemy wybrać wosk lub skorzystać z laserowego pozbywania się owłosienia.
Read More