projektanci

Wybór stroju plażowego, w jakim kobieta będzie mogła czuć się komfortowo i atrakcyjnie.

Czas wakacji to czas, w którym kobiety mają okazję poczuć się pewniej siebie, ponieważ chociażby za pomocą dopasowanych ubiorów mają sposobność wyróżnić posiadane walory. Wtenczas również będą prezentować się nad wyraz pięknie i nie tylko kierować na siebie uwagę otoczenia, ale i zwiększyć swoją samoocenę.
Read More

Coraz częściej pojawiająca się tendencja w świecie mody.

W w dziedzinie mody bardzo często pojawiają się okoliczności dzięki którym wszystko zmienia się maksymalnie. Wszystko natomiast tak naprawdę w wyznaczonym czasie uzależnione jest od tego, co będzie popularne. Z tego względu, jeżeli jedynie ktoś chce posiadać poczucie, iż ubierze się w zgodzie z bieżącymi trendami musi regularnie obserwować blogi osób związanych ze światem mody.
Read More

Modne perfumy dla eleganckiej damy

Marilyn Monroe powtarzała cały czas, że chodzi do spać ubrana jedynie w zapach. Coco Chanel stworzyła zapach, który od wielu lat jest kwintesencją kobiecości. Wiele kobiet marzy, aby otrzymać je od swojego mężczyzny. I nic w tym dziwnego. Zapach od stuleci był tym co wabi. Został nawet bohaterem książki Patricka Suskinda o znacząco brzmiącym tytule Pachnidło, gdzie bohater pozyskać zapach naturalny i zamierzał to osiągnąć w brutalny sposób.
Read More