pielęgnacji

Mężczyźni także muszą o siebie zadbać, zwłaszcza że nie brak dobrych środków kosmetycznych dla nich

W ostatnich latach męski zarost stał się znów modny. Panowie poświęcają znaczną część czasu na pielęgnowanie brody i wąsów. Faktem jest to, że wypielęgnowana męska broda wygląda naprawdę pięknie. Dziś pielęgnacja zarostu jest łatwa i wygodna, bo istnieją do tego specjalne kosmetyki oraz akcesoria.

Read More

O własną urodę warto troszczyć się!

Poprawianie własnego wyglądu zewnętrznego tak naprawdę w żadnym wypadku nie jest aż takie nieskomplikowane. Niezależnie od tego w jaki sposób się prezentujemy! Można śmiało powiedzieć, iż praktycznie zawsze kobiety, które nie umieją dbać o własną prezencję, mają kompleksy. Wiadomo: nikt nie mówi, że czymś całkowicie najbardziej znaczącym jest to w jaki sposób się prezentujemy, ale z całą pewnością należałoby choćby zadbać o własne włosy.
Read More

Jak sprawa się ma z tym goleniem w obecnych czasach? Czy powraca się do tradycyjnych sposobów golenia?

To na pewno domena mężczyzn – golenie. To coś co jest doskonale znane każdemu panu, co pojawia się w pewnym okresie życia i pozostaje już z nimi na zawsze. Nieważne, czy posiadamy bujny zarost, który odnawia się bardzo szybko, czy może niezbyt intensywny, o którym nie trzeba ciągle myśleć, nie damy sobie rady bez właściwej pielęgnacji.
Read More