pediatra

Specjalista od chorób dziecięcych

Chociaż jest lekarzem specjalistą, wybierając się do niego z dzieckiem, nie ma potrzeby skierowania od medyka pierwszego kontaktu, bowiem w przypadku osób małoletnich to najczęściej naturalnie on pełni taką posadę. Pediatra to lekarz ze specjalnością w zakresie pediatrii, nauki o schorzeniach które występują wśród dzieci i sposobach ich leczenia. W ramach dalszego perspektywy zawodowej lekarza pediatry, dostępne są podspecjalizacje albo dziedziny wnikliwe.
Read More

W jaki sposób zadbać o swoją pociechę?

Dziecko jest prawdziwym skarbem – a przecież o skarb trzeba w odpowiedni sposób dbać. Jednakowoż fakty są takie, że nierzadko niby pragniemy zadbać o swoją pociechę, przecież to w zupełności normalne, ale nieustannie miewamy wątpliwości, nie mamy pojęcia w jaki sposób ogarniać dosłownie wszystko co jest związane z naszą pociechą. I nic w tym złego, w końcu to najzupełniej normalne, że często rodzice mają wątpliwości. Na całe szczęście są artykuły takie jak choćby właśnie ten. Można śmiało powiedzieć, iż Sieć to kopalnia wiedzy dla rodziców.
Read More

Jak odnaleźć godnego zaufania lekarza w sercu Małopolski

Nikt z nas nie lubi odwiedzin u lekarza, zwłaszcza jeżeli mówimy o publicznej służbie zdrowia. Dalekie terminy przyjęć, kolejki oraz nie najlepsza jakość świadczonych usług coraz częściej skłania nas do skorzystania z prywatnego gabinetu lekarskiego. Część gabinetów ma również odpowiednie umowy z NFZ, zatem przynajmniej z części usług będziemy mogli skorzystać bezpłatnie w ramach naszego ubezpieczenia zdrowotnego. Jak więc znaleźć odpowiedniego lekarza?
Read More