Ośrodki

Domy opieki – bardzo ważne jest, by w tego typu domach osoby starsze czuły się jak u siebie

Ostatnio słyszmy, że nasze społeczeństwo starzeje się, co oznacza, że rodzi się relatywnie mniej dzieci, w porównaniu z ilością osób, które dożywają podeszłego wieku. Poprawa jakości życia wpływa na to, że wydłuża się nasze życie. Jest to oczywiście bardzo dobra oznaka, rodzi za sobą równocześnie zwiększenie zakresu usług skierowanych właśnie z myślą o osobach starszych. W naszej kulturze zwykło się uważać, że osobami starszymi powinna opiekować się najbliższa rodzina – dzieci, czy też wnuki, z jakimi takie osoby przeżyły większość swojego życia.
Read More

Jeśli pragniesz poczuć się piękną i wypielęgnowaną, idź do prawdziwego SPA

Pielęgnacja urody wymaga wykonywania licznych zabiegów kosmetycznych oraz wykorzystywania różnych preparatów. Czasami jednak może być to niewystarczające i na twarzy oraz ciele pojawią się głębsze oznaki przemęczenia i starzenia. W takim wypadku świetnym pomysłem okaże się pójście do day spa, inaczej mówiąc salonu odnowy biologicznej. To doskonała alternatywa dla kobiet, które chcą zapewnić sobie odrobinę komfortu i radości.
Read More

Usuwanie niechcianego owłosienia jest dziś modnym trendem, a niekiedy znajduje także czysto estetyczne uzasadnienie

Walka z nadmiernym owłosieniem to zazwyczaj syzyfowa praca. Raz wyrwany włos ciągle odrasta, nierzadko też grubszy niż uprzednio. Współczesny kanon piękna w ogóle nie uwzględnia tego, aby modna i atrakcyjna trzydziestolatka miała łydki albo pachy pokryte choćby ledwie co widocznym meszkiem. Jeśli do tego dołożymy problemy natury genetycznej, to tym samym odpowiemy na pytanie, z jakiego powodu ośrodki medycyny estetycznej nie świecą pustkami.
Read More