Mężczyźni

Intrygujące zestawienia – bluzka czy koszula?

Niezwykle inspirująca dziedzina, można stwierdzić – sztuki, to moda. Zmienia się ona niezwykle często. W każdym następnym sezonie mamy szansę odnaleźć mnóstwo pomysłowych połączeń, natomiast proponowane przez projektantów oraz sieci odzieżowe bluzki to zdaniem wielu fashionistek niemal dzieła sztuki. Znakomite pomysły oraz wyjątkowe zestawienia ubrań zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, każda marka jest w stanie zaproponować w rewelacyjnych cenach. Momenty zaskoczenia podane są jak na talerzu.
Read More

Mężczyźni w Polsce powinni zabrać się za swój wygląd

Wiele pań uskarża się, że Polacy beznadziejnie się ubierają, w zupełności nie mają gustu. Po pierwsze: aż tak mocno stereotypowe podejście do Polaków nie ma sensu. Co jak co, lecz jeżeli pragniemy, aby w istocie na ulicach było więcej zadbanych mężczyzn, trzeba czytać takie teksty, a potem jeszcze sensownie wyciągać z nich wnioski.
Read More

Gdzie nabywać produkt kosmetyczne w dobrych cenach?

Niezwykle często pragnąć odnaleźć oszczędności w domowym budżecie, decydujemy się na poszukiwanie miejsc, w jakich interesujące nas produkty oferowane są w o wiele atrakcyjniejszych cenach. Postępowanie takie jest jak najbardziej właściwe, gdyż przez to w naszej kieszeni może zostać rzeczywiście duża gotówka. Wszystko uzależnione jest od tego, jak dużo kupujemy i jakie dotychczasowo wybieraliśmy sklepy. A jak oszczędzać na kosmetykach? Produkty kosmetyczne to zwłaszcza chętnie wybierane towary przez płeć piękną.
Read More

Co musi się znaleźć w kosmetyczce każdego mężczyzny, czyli po co panowie coraz większą uwagę przykładają do swojego wyglądu?

Moda męska zmienia się chyba częściej niż damska. Do tej pory pierwsze skrzypce grali mężczyźni metroseksualni. Później przyszła kolej na tzw. drwali. Teraz coraz więcej słyszy się na temat panów, jacy zainspirowali się stylem… menela. Bez względu na to, który z tych stylów prezentują jedno jest pewne: wszyscy dbają o swój wygląd. Pragną być piękni. Czasy, kiedy jedynym męskim kosmetykiem był dezodorant w sprayu dawno się skończyły. Czego nie może zabraknąć w kosmetyczce każdego mężczyzny? Przyjrzyjmy się temu z bliska…
Read More

Najlepsze kosmetyki do golenia dla facetów od 200 lat przygotowuje niezastąpiona firma Truefitt & Hill

Obecnie zdecydowanie więcej facetów dba o swoją aparycję. Jest to powodem do radości wszelkich kobiet, nie tylko mężatek i partnerek, bowiem do niedawna faceci ani trochę nie przejmowali się tym jak się prezentują, ani co na siebie nakładają. Na szczęście każdego dnia wszystko się zmienia i idzie w bardzo dobrym kierunku. Panowie zaczynają pozyskiwać specjalne kosmetyki, które zwilżają ich skórę oraz redukują pieczenie po goleniu.
Read More

W jaki sposób można się szybko i sprawnie pozbyć zarostu z twarzy, stare i nowe techniki golenia brody.

Jedną z rzeczy, które odróżniają kobiet od mężczyzn jest zarost, stan którego całkiem sporo może powiedzieć o jego posiadaczu. Panowie mają tu całkiem sporo możliwości, jednak trzeba pamiętać o tym, że granica pomiędzy dobrym wyglądem a niechlujstwem i zaniedbaniem jest dość cienka i łatwo ją niekiedy przeoczyć.
Read More

Z jakiej przyczyny coraz w wyższym stopniu lubiane staje się tradycyjne golenie?

Każdy mężczyzna musi być przyzwyczajony do pewnych zadań, które po prostu musi praktykować regularnie, aby nie tylko pięknie wyglądać, ale również żeby móc normalnie działać każdego dnia. Bezsprzecznie bardzo znaczące jest uprawianie odpowiedniego sportu, jaki zagwarantuje nam nie tylko idealny wizerunek, ale także tężyznę fizyczną, dzięki której będzie można pokonywać nieraz najtrudniejsze trudności.
Read More