maszynki

Rosnąca popularność starych sposobów i technik golenia, na przykład takich jak żyletki i brzytwy

Jakiś czas temu, kiedy marketingowcy nie wmówili jeszcze panom tego, że jest konieczne używanie wieloostrzowych maszynek, stosowane były ostre brzytwy. Za ich pomocą można było bardzo skutecznie pozbyć się zarostu, lecz wymagały pewnej uwagi przy operowaniu. Pojawienie się maszynek spowodowało, że mężczyźni zaczęli się odwracać całkowicie od brzytew, zafascynowani wygodnymi, nowoczesnymi narzędziami. Jednak jakaś ich część w pewnym momencie zatęskniła za poczuciem ogromnie ostrego ostrza na brodzie i postanowiła zostawić w spokoju przeróżne maszynki.
Read More

Czym się wyróżniają stare metody, gdzie można zakupić konieczne akcesoria

Przed laty, kiedy na świecie nie było elektryczności ani maszynek jednorazowych jedyną opcją na pozbycie się rosnącego zarostu były brzytwy. I nie było przy tym żadnych problemów, każdy z panów dzielnie znosił bardzo ostrze narzędzie na swojej twarzy. Pojawienie się najróżniejszych maszynek spowodowało, że brzytwy znacznie straciły na znaczeniu, lecz mimo wszystko w dalszym ciągu zostały świetnym sposobem na pozbycie się zbędnego owłosienia.
Read More

Współczesny mężczyzna może golić się w klasyczny sposób

Znane od dawna golenie na mokro z użyciem maszynki na żyletkę bądź przy pomocy brzytwy dawno zapomniano. Znaczna większość nowoczesnych mężczyzn stawia na golenie masowo produkowanymi maszynkami , które mają mają charakter jednorazowy lub maszynkami elektrycznymi. Wraz jednak z nastaniem stylu vintage wraca wśród mężczyzn moda na znane naszym dziadkom golenie. Golenie maszynką, która jest jednorazowa wymaga zastosowania kremu bądź żelu do golenia.
Read More

Muhle razor to idealny wybór

Czy powiemy co stosować przy goleniu?Jeżeli się golimy, musimy wiedzieć, co będzie niezbędne przy tym procesie i że warto nabywać tu wszystko z najwyższej półki. Zaczynając od maszynek do golenia, a kończąc na kosmetykach, które mają powodować, że cały ten proces będzie delikatniejszy dla naszej skóry. Przez to trzeba się dowiedzieć co warto nabywać, tak aby powiedzieć, że zrobimy wszystko co realne, aby nie narażać się na zbędne skaleczenia.
Read More