maszynka

Kłopoty ze skórą? Sprawdź który zabieg kosmetyczny pomoże Ci rozwiązać Twój szkopuł! W tej chwili popularny jest peeling chemiczny oraz laser frakcyjny!

Napięcie, zła dieta oraz palenie petów to tylko pewne przyczyny kłopotów ze skórą. Już dziś stań przed lustrem, zamknij oczy i pomyśl, co chciałabyś wymienić w swoim ciele, aby czuć się lepiej.

Głównym problemem z którym zmagają się dorosłe kobiety jest nadmierne owłosienie, które może okazać się szczególnie uciążliwe w okolicach buzi. Najgorszy jest na bank wąsik, który nie pasuje żadnej damie.

Read More

Metody golenia zarostu oraz najlepsze produkty przeciw podrażnieniom skóry po goleniu

Młodzi chłopcy jako dzieci często podpatrują jak ojcowie golą swoją brodę a także marzą o dniu, kiedy też będą dorosłymi mężczyznami. Gdy już przyjdzie dorosłość golenie zarostu zaczyna przysparzać wiele kłopotów. Przez lata możemy poszukiwać idealnego sposobu na bezbolesne usuwanie zarostu.Dawniej mężczyźni golili się wyłącznie brzytwami. Powstawały specjalne zakłady golibrodów, którzy pełnili swoje funkcje niczym dzisiejsi fryzjerzy.
Read More

Kamień belgijski świetnie nadaje się do ostrzenia

Czy mamy przetestowane przyrządy do golenia?Istnieją mężczyźni, którzy się nie golą, gdyż kochają posiadać brodę, okazują się być tacy, którzy korzystają z maszynek elektrycznych, ale ciągle jest wielka grupa takich, którzy lubią dawne metody golenia się przy wykorzystaniu pędzla oraz maszynki, ponieważ twierdzą, że jest to coś, co należy celebrować. Mimo wszystko jeżeli decydują się na tą ostatnią opcję, muszą się zastanowić, które narzędzia należy posiadać, aby golenie zawsze okazało się być przyjemnością.
Read More

Jak odpowiednio dbać o skórę męskiej twarzy? Jakiego rodzaju specyfików używać?

Zdawać by się mogło, iż panowie nie dbają o własny wygląd tak samo jak panie. Pewnie nie każdy z panów faktycznie bardzo przejmuje się tym tematem. Natomiast są tacy, dla których to coś naturalnego. Tak jak codzienny prysznic, tak samo używanie kosmetyków specjalnie dla mężczyzn jest dla nich rzeczą normalną. Dziś jest to coraz łatwiejsze ponieważ na rynku mamy dużo środków zrobionych z myślą o panach. Panowie skóry na twarzy poświęcają największą ilość uwagi. Jak w związku z tym powinni to wykonywać dobrze?
Read More

Broda- atrybut atrakcyjnego mężczyzny. W jaki sposób o nią zadbać oraz jakie kosmetyki stosować, aby dobrze się prezentowała?

Dobrze przystrzyżony zarost może być bardzo męski a także atrakcyjny. Coraz chętniej mężczyźni decydują się na dłuższą brodę, często w towarzystwie wąsów, które mogą sprawić, że wyglądają bardziej elegancko tudzież niezwykle męsko. Ta część naszej twarzy niekiedy wymaga specjalnych produktów do pielęgnacji.
Read More

Męskie kosmetyki posiadają dobry skład!

Panowie znacznie częściej dbają o siebie

Kobiety już od dawna stosują przeróżne preparaty, zapisują się na odpowiednie zabiegi, a wszystko to po to, żeby prezentować się jak najwspanialej i mieć szansę się poszczycić wspaniałym ciałem. Na szczęście coraz częściej także panowie zaczynają dostrzegać konieczność właściwego dbania o siebie, tak żeby nie odróżniać się nazbyt mocno od swoich zadbanych partnerek, dlatego także zjawia się coraz więcej kosmetyków wykonanych z myślą o nich.

Read More

Produkty i przybory do golenia dla panów – sprawdź, co warto zakupić

Dzisiejszy mężczyzna jest trochę inny niż panowie sprzed kilku dekad. Dzisiejszy mężczyzna faktycznie bardzo o siebie dba. Ale wciąż męską domeną jest cały rytuał golenia się. Z tym są kojarzeni prawdziwi panowie. Mężczyźni doskonale wiedzą, które kosmetyki i przybory kupować, by golenie było dla nich przyjemności. Oczywiście mężczyźni, którzy już od dawna się golą. Ci, którzy dopiero zaczynają przygodę z goleniem i nie korzystają z rad swoich ojców raczej nie przepadają za goleniem. Bo niewprawne golenie może doprowadzić do podrażnień. Bardzo często panowie wybierają krem do golenia kent.
Read More