maszynka

Jak odpowiednio dbać o skórę męskiej twarzy? Jakiego rodzaju specyfików używać?

Zdawać by się mogło, iż panowie nie dbają o własny wygląd tak samo jak panie. Pewnie nie każdy z panów faktycznie bardzo przejmuje się tym tematem. Natomiast są tacy, dla których to coś naturalnego. Tak jak codzienny prysznic, tak samo używanie kosmetyków specjalnie dla mężczyzn jest dla nich rzeczą normalną. Dziś jest to coraz łatwiejsze ponieważ na rynku mamy dużo środków zrobionych z myślą o panach. Panowie skóry na twarzy poświęcają największą ilość uwagi. Jak w związku z tym powinni to wykonywać dobrze?
Read More

Broda- atrybut atrakcyjnego mężczyzny. W jaki sposób o nią zadbać oraz jakie kosmetyki stosować, aby dobrze się prezentowała?

Dobrze przystrzyżony zarost może być bardzo męski a także atrakcyjny. Coraz chętniej mężczyźni decydują się na dłuższą brodę, często w towarzystwie wąsów, które mogą sprawić, że wyglądają bardziej elegancko tudzież niezwykle męsko. Ta część naszej twarzy niekiedy wymaga specjalnych produktów do pielęgnacji.
Read More

Kamień belgijski świetnie nadaje się do ostrzenia

Czego powinniśmy używać do golenia?Istnieją mężczyźni, którzy się nie golą, bo kochają mieć zarost, istnieją tacy, którzy korzystają z maszynek elektrycznych, lecz ciągle jest wielka rzesza takich, którzy lubią tradycyjne sposoby golenia się przy użyciu pędzla i maszynki, gdyż uważają, że będzie to coś, co należy celebrować. Mimo wszystko gdy decydują się na tą ostatnią możliwość, muszą się namyślić, jakie narzędzia trzeba mieć, aby golenie zawsze było przyjemnością.
Read More

Męskie kosmetyki posiadają dobry skład!

Panowie znacznie częściej dbają o siebie

Kobiety już od dawna stosują przeróżne preparaty, zapisują się na odpowiednie zabiegi, a wszystko to po to, żeby prezentować się jak najwspanialej i mieć szansę się poszczycić wspaniałym ciałem. Na szczęście coraz częściej także panowie zaczynają dostrzegać konieczność właściwego dbania o siebie, tak żeby nie odróżniać się nazbyt mocno od swoich zadbanych partnerek, dlatego także zjawia się coraz więcej kosmetyków wykonanych z myślą o nich.

Read More

Produkty i przybory do golenia dla panów – sprawdź, co warto zakupić

Dzisiejszy mężczyzna jest trochę inny niż panowie sprzed kilku dekad. Dzisiejszy mężczyzna faktycznie bardzo o siebie dba. Ale wciąż męską domeną jest cały rytuał golenia się. Z tym są kojarzeni prawdziwi panowie. Mężczyźni doskonale wiedzą, które kosmetyki i przybory kupować, by golenie było dla nich przyjemności. Oczywiście mężczyźni, którzy już od dawna się golą. Ci, którzy dopiero zaczynają przygodę z goleniem i nie korzystają z rad swoich ojców raczej nie przepadają za goleniem. Bo niewprawne golenie może doprowadzić do podrażnień. Bardzo często panowie wybierają krem do golenia kent.
Read More

Metody golenia zarostu oraz najlepsze produkty przeciw podrażnieniom skóry po goleniu

Mali chłopcy w dzieciństwie często podpatrują jak ojcowie golą swoją brodę jak również marzą o dniu, kiedy też będą dorosłymi mężczyznami. Kiedy już przyjdzie dorosłość golenie zarostu może przysporzyć wiele problemów. Przez lata możemy szukać idealnego sposobu na bezbolesne usuwanie zarostu.W dawnych czasach mężczyźni golili się tylko brzytwami. Zaczęły powstawać specjalne zakłady golibrodów, którzy zajmowali się tym niczym dzisiejsi fryzjerzy.
Read More

Kłopoty ze skórą? Sprawdź który zabieg kosmetyczny pomoże Ci rozwiązać Twój szkopuł! W tej chwili popularny jest peeling chemiczny oraz laser frakcyjny!

Napięcie, nieodpowiednia dieta oraz kurzenie fajek to tylko pewne powody kłopotów ze skórą. Już dzisiaj stań przed lustrem, przymknij oczy i zastanów się, co pragnęłabyś wymienić w swoim ciele, żeby poczuć się korzystniej.

Głównym problemem z którym zmagają się dojrzałe kobiety jest nadmierne owłosienie, jakie może być szczególnie ambarasujące w okolicach twarzy. Najgorszy jest na pewno wąsik, który nie pasuje żadnej damie.

Read More