lekarza

Lekarze – znajdziesz ich w sieci

Jeśli poszukujemy lekarza zazwyczaj najważniejsze jest dla nas aby trafić w ręce najlepszego specjalisty. Korzystamy najczęściej z internetu – np. wpisujemy „psycholog wrocław” i klikamy w pierwsze wyniki. Nie mamy chęci narażać się na kontakt z człowiekiem który potraktuje nas w nieuprzejmy sposób, postawi nieprawidłową diagnozę i zaordynuje nieodpowiednie leczenie.
Read More

W jaki sposób skutecznie pożegnać się z trądzikiem i cieszyć się gładką cerą?

Uciążliwy trądzik jest bardzo uporczywym problemem. Nie tylko spędza sen z powiek nastolatkom, ale również powoduje nieestetyczne blizny. Jak możemy się pożegnać z tym problemem już na zawsze? Leczenie trądziku to długotrwały proces, ale na szczęście nie misja skazana na niepowodzenie. Najlepiej jednakże nie poddawać naskórka eksperymentom, a niezwłocznie wybrać się na wizytę do dermatologa.
Read More

Jak znaleźć sprawdzonego urologa

Przyjęło się twierdzić, że urolog to specjalista od chorób męskich. Być może dlatego tak jest, że rzeczywiście częściej pacjentami urologicznych poradni stają się panowie. Ale urologia jest dziedziną medycyny zajmującą się budową, funkcjonowaniem i problemami narządów moczowo-płciowych. Diagnozuje i będzie leczył między innymi takie choroby, jak stany zapalne, popuszczanie moczu, zakażenia, impotencja, stany nowotworowe czy dysfunkcje organów moczowo-płciowych, między innymi pęcherza, prostaty czy nerek.
Read More