kurtka

Zatroszcz się o właściwą garderobę i sprzęt przy uprawianiu dyscyplin sportowych, to istotne dla zdrowia i bezpieczeństwa

Sporty zimowe cieszą się w Polsce coraz większym uznaniem. Nasi rodacy chętnie odwiedzają rodzime stoki, ale także nierzadko wyjeżdżają za granicę, by skosztować białego szaleństwa w znanych kurortach w Austrii, Włoszech czy Czechach. Bez względu na to, czy wybiera się narty czy snowboard – w każdym razie należy zatroszczyć się o właściwe wyposażenie. To bardzo ważne dla zdrowia i wygody.
Read More

Moda – tajemniczy urok kobiecości.

Moda prawie jak kobieta staje się zmienna. Raz ceni jedno, by za chwilę na dobre zmienić zdanie. Raz paski, to znów cętki na skórach skończywszy. W zależności od okresu, wszystko musi być właściwe. Po prostu modne. Moda damska to naturalne zjawisko, które istniało od zarania dziejów. I nic nie wieszczy końca mody na modę. Co dzień setki tysiące kobiet w każdym wieku, bez względu na rasę, wyznanie, przemierza nieograniczone długości domów handlowych, przypatruje się witrynom, buszuje między meblami w poszukiwaniu tego wymarzonego ciucha. Prawie jak myśliwy na polowaniu.
Read More

Kurtki skórzane są każdego roku modne

Skórzana kurtka jest jednym z nieśmiertelnych klasyków. Nie ma co zastanawiać się czy warto skusić się na jej zakup, albowiem będzie nam służyć latami. Jest tak uniwersalna, że może być nie tylko kurtką ale także marynarką! Ponadczasowa, klasyczna, czego chcieć więcej? Kurtka skórzana sprawdzi się zawsze, wszędzie i o każdej porze roku.
Read More

Kostium osoby jeżdżącej na snowboardzie – podstawowe elementy. Co na pewno należy posiadać?

Strój snowboardzisty jest bardzo ważną kwestią. Oczywiście możemy ubrać się po prostu w komfortowy, zimowy zestaw sportowy, ale jest spore prawdopodobieństwo, iż kostium ten nie będzie spełniać naszych potrzeb, a przede wszystkim – iż nie nada się do uprawiania jazdy na nartach czy na snowboardzie.
Read More

Nadciągający sezon inspiruje do kupna gorącej kurtki – the North face outlet czy kurtki zimowe Columbia?

Sezon zimowy dla wielu osób jest najbardziej nieprzyjemnym czasem w roku. Trwały chłód i chlapa nie sprzyjają w powszednim funkcjonowaniu. Przede wszystkim mieszkańcy miast nie przepadają za tą porą i w każdy dopuszczalny sposób unikają wychodzenia na dworze. Nie można jednakże zapomnieć o wszystkich zapaleńcach sportów zimowych, którzy rzeczywiście nie mogą doczekać się zainicjowania sezonu i pierwszego zjazdu na nartach.
Read More

Czym kierujemy się przy kupnie ubrań najwyższego gatunku i dlaczego nie zawsze jest to kwestia poczucia piękna i elegancji

Są na świecie faceci, którzy udają się na zakupy dopiero wtedy, gdy ich okrycie jest już tak poplamione, że nie można go dalej nosić. Pewnym rozwiązaniem powyższej sytuacji będzie kupno części garderoby najwyższego gatunku, czyli na przykład jeansów odświętnych za 150 złotych, a nie za zaledwie 50. Trzeba, co prawda, mocno się na początku wykosztować, ale będą one bardzo dobrze służyć przez następne lata. W przypadku okrycia wierzchniego na jesień lub porę zimową, warto wziąć pod uwagę zakup kurtki ze skóry.
Read More

W jaki sposób nowoczesna kobieta kupuje wierzchnie okrycie na jesienną aurę

Liście na drzewach zaczynają zmieniać barwę na pomarańczowo-żółtą, dając tym samym znak, że nieuchronnie przybliża się jesień, czyli pora roku kalendarzowego kojarzona zwyczajowo z kapuśniaczkiem. Kolejny wrześniowy dzień warto rozpocząć nie tylko wyborną kawą i kupionym w piekarni ciastem, ale i sprawdzeniem, czy na półce w korytarzu znajduje się porządny parasol. Podczas deszczu z dokuczliwym wiatrem może on jednak zawieść, a jego właściciel wróci do mieszkania przemoczony i najeżony. Biorąc pod uwagę przedstawioną wyżej sytuację, wiele osób decyduje się na zakup specjalnego okrycia na pogodę pod psem.
Read More

Jak dobrać dobrą kurtkę przeciwdeszczową, która będzie spełniała swoją rolę? Jakie parametry musi posiadać taka kurtka?

Kto chociaż raz przemókł do suchej nitki, na pewno zdaje sobie sprawę, jak niezbędna jest odpowiednia kurtka chroniąca przed deszczem. Sporo z nich to doskonała bariera przed warunkami atmosferycznymi, tak bardzo, że sprawdzą się w najbardziej ekstremalnych warunkach. Nie zawsze jednakże niezbędna jest kurtka wyprawowa, to znaczy odpowiednia na ogromne mrozy.
Read More