kolczyki

Modowe trendy na drugą połowę sezonu 2014

Choć zima jeszcze straszy nas niskimi temperaturami, to trzeba pamiętać, że wielkimi krokami zbliża się ukrywa się wiosna. A w raz z jej przyjściem należy pomyśleć o uzupełnieniu szafy. Nadchodzący czas to doskonały pretekst, aby poznać trendy lato 2013, a co za tym idzie udać się na zakupy. A moda dla kobiet zapowiada się w tym roku szalenie interesująco. Różnorodność jest tak duża, że z pewnością każda z nas znajdzie coś dla siebie nie tylko w sklepach, ale i w swojej szafie. Co zatem będzie wiodło prym na ulicach naszych miast?
Read More

Podpowiedź sprawdzonego prezentu czy pomysł na własny biznes? Unikalna, ręcznie wykonana biżuteria.

Przy zalewie wykonywanych masowo przedmiotów, bardzo wiele osób chce posiadać w swoich zbiorach coś bardzo oryginalnego i unikatowego. Jeśli i my chcielibyśmy sprawić sobie coś unikalnego, skierujmy swoje kroki do sklepu z wyjątkową, ręcznie zrobioną biżuterią lub sami zacznijmy ją wykonywać.Wyjątkowa biżuteria może posłużyć również za piękny i bardzo cenny prezent.
Read More

Jaką biżuterię podarować swojej kobiecie – przewodnik

Panie uwielbiają nosić biżuterię, a jeszcze bardziej ubóstwiają ją dostawać od swych dżentelmenów. Niestety świat świecidełek jest dla nas nierzadko obcy a także tajemniczy, ale to nie powód ażeby się wycofywać! Przyszykowałem dla Was parę reguł, którymi można się kierować nabywając biżuterię swoim kobietom.
A więc postanowiłeś, iż tym razem podarujesz swej damie biżuterię.
Read More

Biżuteria z sutaszu hitem sezonu

Od jakiegoś czasu popularność zyskuje biżuteria tworzona ręcznie. Jest jej tyle typów, że zdecydowanie jest w czym wybierać. To bez znaczenia czy uwielbiamy ozdoby w stylu orientalnym, hippisowskim czy być może bardzo eleganckie akcesoria, z pewnością znajdziemy coś dla siebie. Szczególne zainteresowanie w ostatnim sezonie budzą ozdoby, w których wykorzystuje się sutasz.
Read More

Świetna naszyjnik z pereł – wybierz coś odpowiedniego dla siebie

Wszystkie kobiety uwielbiają biżuterię. Ale każda z pań powinna wybierać odrobinę inne kolczyki, bransoletki albo naszyjniki. Wszystko jest zależne od gustu konkretnej kobiety i od tego, co ogółem kobieta ubrała. Bo rzeczywistość wygląda tak, że biżuteria ma być dopełnieniem stroju, a żeby takim dopełnieniem się stała trzeba, choć trochę wiedzieć na temat kobiecych ozdobach.
Read More

Gdzie należałoby szukać ślicznej a także niedrogiej biżuterii srebrnej?

Aktualnie ludzie, szczególnie kobiety, zwracają wielką uwagę na wygląd. Moda jest dla nich niezwykle istotna i codzienne stylizacje niejednokrotnie zawierają w sobie wiele elementów prezentowanych na pokazach kolekcji popularnych projektantów. Istotność ma tu każdy element, który wpłynie na wygląd całości.
Read More

Co takiego ma biżuteria ze srebra, że jest tak bardzo pożądana?

Srebro jest metalem wytwornym, względnie tanim, a przy tym prostym w obróbce. Przez kilkanaście tysięcy lat przygotowywano z niego naczynia stołowe, puchary, tace, misy a także talerze, sprzączki do pasów, sprzączki do ubrań, a także dekoracje dla mężczyzn i pań. Srebro służyło jako środek pieniężny, wybijano z niego zarówno monety. Do teraz jest stosowane jako lokata kapitału. Współcześnie jest wykorzystywane w wielu sferach przemysłu, a w jubilerstwie wiedziewyższość.

Read More

Ciekawe produkty biżuteryjne sprzedawane w sklepach online

Sklepy jubilerskie wychodzą naprzeciw wymogom każdego konsumenta o czym świadczy obecność wielu sklepów w sieci. W dzisiejszych czasach bez problemów można kupić w sieci konkretny rodzaj biżuterii, kierując się indywidualnymi potrzebami. Polacy chętnie stawiają na tego typu formę zakupów, zarazem stawiając na sklepy o odpowiedniej renomie, które mają ugruntowaną pozycję na naszym rynku.
Read More