kolczyki

Świetna naszyjnik z pereł – wybierz coś odpowiedniego dla siebie

Każda kobieta uwielbiają biżuterię. Jednak każda z kobiet wybiera trochę inne kolczyki, bransolety czy naszyjniki. Wszystko zależy od gustu konkretnej pani oraz od tego, co ogółem kobieta ma na sobie. Bo prawda jest taka, że biżuteria ma być dopełnieniem stroju, a żeby takim uzupełnieniem była trzeba, choć odrobinę wiedzieć na temat kobiecych ozdobach.
Read More

Biżuteria z sutaszu hitem sezonu

Od jakiegoś czasu na topie jest biżuteria tworzona ręcznie. Można znaleźć jej tyle rodzajów, że naprawdę jest w czym wybierać. Nieważne czy lubimy biżuterię w stylu orientalnym, hippisowskim albo być może bardzo eleganckie akcesoria, na pewno wyszukamy coś dla siebie. Szczególne zainteresowanie w ostatnim sezonie budzą ozdoby, do których wykonania wykorzystuje się sutasz.
Read More

Gdzie należałoby szukać ślicznej a także niedrogiej biżuterii srebrnej?

W obecnych czasach ludzie, szczególnie kobiety, zwracają wielką uwagę na wygląd. Moda jest dla nich niezmiernie istotna i codzienne stylizacje nierzadko zawierają w sobie mnóstwo szczegółów prezentowanych na pokazach kolekcji legendarnych projektantów. Ważność ma tu każdy dodatek, który wpłynie na wygląd całości.
Read More

Jaką biżuterię podarować swojej kobiecie – przewodnik

Kobiety kochają nosić biżuterię, zaś jeszcze bardziej ubóstwiają ją dostawać od swoich gentlemanów. Niestety świat błyskotek jest dla nas nierzadko obcy i tajemniczy, ale to nie przyczyna aby się wycofywać! Przyszykowałem dla Was parę zasad, którymi możemy się kierować nabywając biżuterię swoim damom.
A więc postanowiłeś, iż tym razem ofiarujesz swojej kobiecie biżuterię.
Read More

Modowe trendy na drugą połowę sezonu 2014

Choć zima jeszcze straszy nas mrozem, to należy pamiętać, że tuż za rogiem ukrywa się wiosna. A w raz z jej pojawieniem się należy pomyśleć o uzupełnieniu szafy. Nadchodzący sezon to doskonały pretekst, aby poznać trendy lato 2013, a co za tym idzie wybrać się na łowy. A moda dla kobiet zapowiada się w tym roku szalenie interesująco. Różnorodność jest tak wielka, że zapewne każda z nas znajdzie coś dla siebie nie tylko w sklepach, ale i w swojej garderobie. Co zatem będzie wiodło prym na ulicach naszych miast?
Read More

Podpowiedź sprawdzonego prezentu czy pomysł na własny biznes? Unikalna, ręcznie wykonana biżuteria.

Przy zalewie wykonywanych masowo przedmiotów, bardzo wiele osób chce posiadać w swoich zbiorach coś bardzo oryginalnego i unikatowego. Jeśli i my chcielibyśmy sprawić sobie coś unikalnego, skierujmy swoje kroki do sklepu z wyjątkową, ręcznie zrobioną biżuterią lub sami zacznijmy ją wykonywać.Wyjątkowa biżuteria może posłużyć również za piękny i bardzo cenny prezent.
Read More

Co takiego ma biżuteria ze srebra, że jest tak bardzo pożądana?

Srebro jest metalem wytwornym, względnie tanim, a przy tym prostym w obróbce. Przez kilkanaście tysięcy lat przygotowywano z niego naczynia stołowe, puchary, tace, misy a także talerze, sprzączki do pasów, sprzączki do ubrań, a także dekoracje dla mężczyzn i pań. Srebro służyło jako środek pieniężny, wybijano z niego zarówno monety. Do teraz jest stosowane jako lokata kapitału. Współcześnie jest wykorzystywane w wielu sferach przemysłu, a w jubilerstwie wiedziewyższość.

Read More

Ciekawe produkty biżuteryjne sprzedawane w sklepach online

Sklepy jubilerskie wychodzą naprzeciw wymogom każdego konsumenta o czym świadczy obecność wielu sklepów w sieci. W dzisiejszych czasach bez problemów można kupić w sieci konkretny rodzaj biżuterii, kierując się indywidualnymi potrzebami. Polacy chętnie stawiają na tego typu formę zakupów, zarazem stawiając na sklepy o odpowiedniej renomie, które mają ugruntowaną pozycję na naszym rynku.
Read More