internista

Nie obawiajmy się w żadnym razie internistów oraz innych lekarzy!

Niech nareszcie ludzie częściej chodzą do lekarzy – przecież nawet długie kolejki do fachowców, np. dermatologów, nie mogą sprawiać, że całkowicie zignorujemy konieczność dbania o zdrowie! Zapamiętajmy, iż tylko od razu wykryte choroby dają wielką szansę na zdrowie. Oczywiście to nie oznacza, że jeżeli choróbsko zostanie później wykryte, z automatu utracimy szanse na bycie zdrowym, ale no niech nikt nie myśli, iż wyłącznie hipochondrycy chadzają często do lekarzy.
Read More

Jak odnaleźć godnego zaufania lekarza w sercu Małopolski

Nikt z nas nie lubi odwiedzin u lekarza, zwłaszcza jeżeli mówimy o publicznej służbie zdrowia. Dalekie terminy przyjęć, kolejki oraz nie najlepsza jakość świadczonych usług coraz częściej skłania nas do skorzystania z prywatnego gabinetu lekarskiego. Część gabinetów ma również odpowiednie umowy z NFZ, zatem przynajmniej z części usług będziemy mogli skorzystać bezpłatnie w ramach naszego ubezpieczenia zdrowotnego. Jak więc znaleźć odpowiedniego lekarza?
Read More

Gdzie znaleźć kompetentnego internistę?

Choroba może przytrafić się każdemu, chociaż nikt jej nie wyczekuje i raczej nie jest ucieszony, gdy przyjdzie. Z tej przyczyny każdemu potrzebny jest od czasu do czasu kompetentny internista. Warszawa jest miastem, w jakim swoje usługi proponuje wielu specjalistów, jednak jak wybrać tego odpowiedniego? Najważniejsze to skontrolować kilka elementów.
Read More

Twoje uzębienie – zawsze o nim pamiętaj, bo będzie niedobrze

Wszyscy jesteśmy świadomi tego, jak istotne jest dbanie o swoje zęby. Przecież są wyłącznie jedne na całe życie, muszą nam wobec tego one starczyć na kilkadziesiąt lat. Pomimo tego częstokrotnie lekceważymy ich stan, nie myślimy o tym, by właściwie się o nie zatroszczyć, a później tego żałujemy. A przecież to nic trudnego, trzeba wyłącznie odrobinę systematyczności.
Read More