garnitury

Mężczyźni w Polsce powinni zabrać się za swój wygląd

Wiele pań uskarża się, że Polacy beznadziejnie się ubierają, w zupełności nie mają gustu. Po pierwsze: aż tak mocno stereotypowe podejście do Polaków nie ma sensu. Co jak co, lecz jeżeli pragniemy, aby w istocie na ulicach było więcej zadbanych mężczyzn, trzeba czytać takie teksty, a potem jeszcze sensownie wyciągać z nich wnioski.
Read More

Skarpety z bambusa – ważki element stroju dla mężczyzn.

Mężczyźni to typy z zasady dość praktyczne. Większa część z nich na co dzień preferuje komfortowe ubrania – jeansy i na ogół bawełniane koszulki, do tego jakieś buty i już można spokojnie wychodzić z mieszkania. Jednak są spotkania i takie profesje, które wymagają od wielu mężczyzn, ażeby zawsze albo choćby niekiedy zakładać garnitur bądź inne gustowne i szykowne ubranie.
Read More

Elementy garderoby, które każdy mężczyzna musi posiadać w swojej szafie

Jeżeli chodzi o sprawy ubioru, bez wątpienia najczęściej mówi się o modzie damskiej. Moda męska to cały czas temat znajdujący się w pewnym sensie na marginesie. Na dzień dzisiejszy jednak ta tendencja z wolna się zmienia. Coraz częściej można usłyszeć o znanych twórcach odzieży dla mężczyzn czy o pokazach mody męskiej. Nie od dziś zresztą panie zwracają uwagę na to, w co ubiera się określony mężczyzna. Dawno minęły już czasy, kiedy ubranie miało być wyłącznie schludne i całe.
Read More

Jakiego rodzaju materiały wykorzystuje aktualny przemysł odzieżowy, jakie zalety ma klasyczna wełna.

Rynek odzieżowy zużywa ogromne ilości tkanin i materiałów, z jakich szyje się różnego rodzaju ubrania. Tak naprawdę to projektant konkretnego rodzaju odzieży będzie decydował o tym, jakiego rodzaju wzory i odmiany wybierze, aby ostateczny produkt spełniał oczekiwania klientów. A projektanci rozmaitych możliwości mają faktycznie dużo, gdy z samych typów tkanin jest kilkadziesiąt rozmaitych rodzajów, a każdy z nich występuje w wielu tysiącach odmian i kolorów. Wybór konkretnej tkaniny będzie zależał od tego, co się chce z niej uszyć. Całkowicie co innego potrzebne będzie, jeśli do uszycia jest koszula czy garnitur, a co innego jeżeli będzie trzeba zaprojektować grubą kurtkę na zimę czy przytulny koc. Przy tym ostatnim stosuje się różnego rodzaju dzianiny futerkowe, które jak można wywnioskować po ich nazwie, będą przypominać swoim wyglądem i fakturą normalne futro. Tego typu dzianiny sprzedawane są w ogromnej ilości rodzajów i odmian, dzięki czemu projektanci dostają bardzo szerokie możliwości.
Read More