garnitury

Mężczyźni w Polsce powinni zabrać się za swój wygląd

Wiele kobiet narzeka, że polscy faceci słabo się ubierają, w zupełności nie posiadają dobrego gustu. Na początku: tak mocno stereotypowe postrzeganie mężczyzn nie ma sensu. Co jak co, lecz jeżeli chcemy, aby istotnie na polskich ulicach było więcej zadbanych facetów, trzeba czytać takowe artykuły, a potem jeszcze odpowiednio wyciągnąć z nich wnioski.
Read More

Elementy garderoby, które każdy mężczyzna musi posiadać w swojej szafie

Jeżeli chodzi o sprawy ubioru, zdecydowanie najczęściej mówi się o modzie damskiej. Moda męska to w dalszym ciągu temat znajdujący się niejako na marginesie. Na dzień dzisiejszy jednak ta tendencja z wolna się zmienia. Coraz częściej można usłyszeć o słynnych twórcach odzieży dla mężczyzn lub o pokazach mody dla mężczyzn. Nie od dziś zresztą kobiety zwracają uwagę na to, w co ubiera się dany mężczyzna. Dawno skończyły się już czasy, kiedy ubranie miało być tylko schludne i nieuszkodzone.
Read More

Skarpety z bambusa – ważki element stroju dla mężczyzn.

Mężczyźni to jednostki z zasady dość praktyczne. Większa część z nich na co dzień preferuje luźne ciuchy – jeansy oraz zazwyczaj bawełniane koszulki, do tego jakieś buty i już można bez problemu wyjść z mieszkania. Jednak są spotkania i takie profesje, jakie wymagają od wielu mężczyzn, aby zawsze lub chociaż niekiedy ubierać garnitur lub inne gustowne i szykowne ubranie.
Read More

Jakiego rodzaju materiały wykorzystuje aktualny przemysł odzieżowy, jakie zalety ma klasyczna wełna.

Odzieżowy rynek zużywa ogromne ilości tkanin i materiałów, z jakich szyje się różnego rodzaju ubrania. W praktyce to projektant konkretnego rodzaju odzieży będzie decydował o tym, jakie odmiany i wzory zastosuje, aby końcowy produkt spełniał wszystkie oczekiwania. A projektanci mają najróżniejszych możliwości faktycznie dużo, gdy z samych rodzajów tkanin jest kilkaset rozmaitych rodzajów, a każdy z nich występował będzie w wielu tysiącach kolorów i odmian. Wybór jakiejś tkaniny będzie zależał od tego, co się będzie z niej chciało uszyć. Zupełnie co innego potrzebne będzie, jeśli do wykonania jest koszula czy garnitur, a co innego jeżeli będzie trzeba zaprojektować grubą kurtkę na zimę albo przytulny koc. W przypadku tego ostatniego wykorzystuje się różnego rodzaju dzianiny futerkowe, które jak można wywnioskować po ich nazwie, przypominają swoim wyglądem i fakturą normalne futro. Tego typu dzianiny sprzedawane są w ogromnej ilości rodzajów i odmian, dzięki czemu projektanci mają bardzo szerokie możliwości.
Read More