fryzury

Kosmetyki fryzjerskie

W pierwszych promieniach wiosennego słońca przeważnie odnosimy wrażenie, że nasza cera nie wygląda promieniście, a włosy są przypominają kolorem ścierkę do podłogi. Czas na zmiany. Czym kuszą nas w tym roku kreatorzy trendów? Jak zwykle działają przez zaskoczenie. Będzie barwnie, świeżo i uroczo.
Read More

Przydatne akcesoria i kosmetyki do włosów

Rozmaite akcesoria i środki do pielęgnacji włosów są niezwykle często nabywane i wykorzystywane. Na dzień dzisiejszy na dużą skalę używają ich zarówno panie, jak i panowie. Istnieje bardzo wiele tego rodzaju produktów, które są do kupienia w drogeriach i pozostałych tego typu sklepach. Pielęgnacja włosów na dzień dzisiejszy nie ogranicza się jedynie do mycia i rozczesywania, wykorzystuje się wiele rozmaitych kosmetyków.
Read More

W jaki sposób znaleźć doskonałe preparaty do włosów?

Każdy typ włosów potrzebuje trochę innych sposobów pielęgnowania. Bardzo istotne jest, żeby dobrać taki zestaw kosmetyków, jakie nie tylko wpłyną na całościową kondycję naszych włosów, ale także dodatkowo sprawią, iż będą one wyglądać zdrowo i elegancko. Wybierając kosmetyki fryzjerskie powinniśmy się zastanowić, jaki jest typ naszych włosów i czego w szczególności wymagamy od danego specyfiku. Takie decyzje trzeba podjąć już w sytuacji wybierania szamponu, którym codziennie myjemy nasze włosy. Nie mniej ważna jest odżywka lub też balsam, który nakładamy na włosy, aby lepiej się układały i ładnie wyglądały.
Read More

Jak dbać o włosy? Poznaj odpowiednie metody na utrzymanie ładnej fryzury

Każda kobieta chciałaby mieć ładne włosy, ale nie wszystkie panie orientują się, jak się o nie troszczyć. Nie starczy bowiem umyć głowę oraz położyć się spać, ponieważ nie każda przedstawicielka płci pięknej może pochwalić się grubymi, mocnymi włosami. Większość z nas ma delikatne, cienkie kosmyki, jakie dodatkowo osłabiamy nieprawidłową pielęgnacją i zabiegami chemicznymi w gabinecie fryzjerskim. Pierwszym krokiem do uzyskania ładnej fryzury jest umiejętne mycie głowy.
Read More

Zdecydowanie Na czasie uczesania na topie…

Każdy chciałby mieć fryzury jak z gazety. Jednak, żeby otrzymać taki efekt, nie zawsze wystarczą nam kosmetyki z reklamy. Często musimy umówić się na wizytę u fryzjera lub kupować droższe kosmetyki lub po prostu kupować kosmetyki, które naprawdę będą odpowiadały naszym włosom.
Read More

Rewolucja w rozczesywaniu długich włosów

Wiele razy miewałyśmy kłopot z czesaniem włosów. Bywało nawet tak, że kiedy na spokojnie nie mogłyśmy ich rozczesać, po prostu, na siłę je szarpałyśmy. Dla naszych włosów nie było to nic dobrego. Bywało też, że jedynym, sensownym rozwiązaniem było ścięcie włosów. Jednak dziś nie musimy się martwić, bo powstała szczotka, która jest w stanie pomóc nam w uporaniu się z naszymi włosami.
Read More

Garść praktycznych oraz użytecznych informacji dla bizneswomen, które w nieodległym czasie planują otworzyć własny gabinet kosmetyczny bądź fryzjerski

Kobiety wprost kochają dbać o swój wizerunek, lecz to jeszcze nie wszystko. Chętnie dekorują również domowe wnętrza i o dużo częściej niż partnerzy życiowi są estetami. Gdy dwudziestolatka udaje się do stomatologa, to z pewnością wprzódy nie zawaha się zweryfikować, jak wygląda gabinet. Jeśli jego wygląd będzie pozostawiał dużo do życzenia, to niedoszła pacjentka uskarżająca się na przeszywający ból zęba, poszuka pomocy u konkurencji. Taka sytuacja powtórzy się też w przypadku salonów fryzjerskich. A trzeba pamiętać o tym, że nawet lekko podniszczone meble fryzjerskie będą wystawiać zakładowi nie najlepszą ocenę.
Read More