ból

Zmysłowy masaż w centrum Krakowa

Część z nas czasami pragnie się nieco zrelaksować, dać odpocząć swoim mięśniom, sfatygowanym po długim dniu spędzonym za biurkiem. Współcześnie w Krakowie, a także w całej Polsce, możemy zobaczyć znacznie większą popularność salonów masażu, które chętnie są odwiedzane przez tłumy klientów.
Read More

Starajmy się o jakość swoich zębów!

Byłoby świetnie, gdyby co najmniej tylko jedna osoba po zaznajomieniu się z owym tekstem nareszcie zrozumiała, że tak naprawdę w żadnym razie nie można obawiać się chodzenia do stomatologów. Niby wiadomo: są sympatyczniejsze rzeczy, niźli akurat wizyta dentystyczna, lecz zwracajmy uwagę na jedno: wreszcie przynajmniej posiadane przez nas zęby będą dużo ładniejsze.
Read More

Jak trzeba pilnować higieny swoich zębów żeby jak najrzadziej odwiedzać gabinet stomatologiczny.

Jednym z chyba najbardziej nielubianych przez prawie każdego lekarzy od dawna jest stomatolog – sporo osób zaczyna się bać nawet po usłyszeniu tego słowa. Nie ma się czemu dziwić, jeżeli przez lata w gabinetach dentystycznych niestety bardzo bolało, i przy rwaniu zębów, i przy wierceniu. Oczywiście najlepszym sposobem na to, żeby uniknąć wizyt u stomatologa jest odpowiednie dbanie o higienę jamy ustnej.
Read More

Alergia na trawy

niemiłe to, kiedy pojawia się słońce, temperatura wzrasta, pozostałości śniegu znikają, a my, alergicy zaczynamy smarkać i ogólnie dziwnie się czuć. Spacery czy sprzątanie na świeżym powietrzu powodują ból głowy, katar i złe usposobienie, a my sobie myślimy i podziwiamy trochę z zazdrością tych ludzi, którym nie doskwiera alergia. No coż… pomimo tych utrudnień nauczyliśmy się żyć z tego typu przypadłością.
Read More

Jak poznać, że nasze zęby domagają się wyleczenia?

Nie od dzisiaj wiadomo, że zdrowie jest jedną z największych wartości, jakie mogliśmy zdobyć. Duża część również dąży do tego, aby jego ciało mogło cieszyć się całkowitą sprawnością przez wiele lat. W tej sytuacji powinniśmy natomiast zauważyć, że zdrowie jest kategorią ograniczoną, wobec tego też zmuszeni jesteśmy wykazać o siebie niebywale dużą troskę.
Read More

Urodziło ci się dziecko i musisz pójść z nim na usg bioderek, a może sama masz problem ze stawami – sprawdź, gdzie warto się udać i kto może udzielić pomocy

Co w ciągu całego życia jest najistotniejsze? Oczywiście – zdrowie. Trzeba zatem o nie dbać. Cyklicznie się badać (profilaktyka jest bardzo ważna już od pierwszych chwil każdego człowieka), trenować, zdrowo jeść. Nasza kondycja jest niezwykle ważna. Dzięki niej stajemy się mocni. A można ją wytrenować tylko wtedy, gdy mamy zdrowe stawy. Co uczynić, gdy pojawia się w nich pierwszy ból?
Read More

Balkonik rehabilitacyjny jest bardzo stabilny

Jakie urządzenia są potrzebne przy rehabilitacji?

Gdy ulegliśmy jakiemuś wypadkowi, lub nasze potomstwo urodziło się z jakąś niepełnosprawnością ruchową, to musimy myśleć o tym, co zrobić, żeby rehabilitacja przynosiła jak najlepsze efekty. Warto tu czytać o wszystkich możliwych sprzętach, tak aby zaznaczyć, że działamy na szerokim polu, aby szybko wrócić do pełni zdrowia.
Read More

Wiecznie zakatarzony?

Za bezustanne zmęczenie oskarżasz niskie ciśnienie i coraz mniejszą ilość słońca? Specjaliści dają radę: zrób rachunek sumienia.
Zastanówmy się, czy wystarczająco się wysypiamy, czy regularnie się gimnastykujemy, jak się odżywiamy, kiedy ostatni raz mieliśmy robione badania kontrolne.
Wsłuchajmy się w siebie, ponieważ czasem nawet długo utrzymujący się katar może być oznaką kłopotów ze zdrowiem. Zdarza się, że w ciągu roku chorujemy, chodzimy zakatarzeni pomagając sobie samemu środkami bez recepty i wodą morską w spreju. Jeżeli jednak mimo naszych poczynań katar nie ustępuje, a mają miejsce dodatkowe objawy (gorączka, ból mięśni lub głowy), wizyta u lekarza to konieczność.
Read More