Elegancki mężczyzna o każdej porze roku

O ubiorze kobiet pisze się sporo. Także same zainteresowane często rozprawiają z przyjaciółkami na takie tematy. A jak to jest w wypadku panów? Wydaje się, iż moda to dla nich coraz mniej obcy temat, lecz do zaangażowania kobiet jeszcze im daleko.

Jaki jest dzisiejszy mężczyzna? Chociaż rozliczne media nieustannie podają informacje na ten temat, sięgają po nieprawdziwe uogólnienia, prawda nie daje się określić – nie da się stwierdzić tego jednoznacznie, nie da się podać odpowiedzi na to pytanie. Można jedynie pokusić o wymienienie paru różnic, jakie pojawiają się w porównaniu tego, jak działali Mężczyźni pokolenia naszych dziadków, a jacy są dzisiejsi.Na pewno ci pierwsi o wiele mniejszą uwagę przykładali do ubioru. Dbali się o to, aby prezentować się odpowiednio do okazji, lecz nie spędzali godzin przed lustrami zastanawiając się, czy dany ciuch dobrze leży. Wystarczało im kilka ubrań, jakie świetnie potrafili nosić w każdych okolicznościach, dzisiejsi mężczyźni mają o wiele obszerniejsze garderoby. Tak samo ma się sprawa z butami – dawniej eleganckie sztyblety męskie były wystarczające, dziś mężczyźni posiadają po kilka par obuwia. Co wcale nie znaczy, iż są z automatu bardziej eleganccy.
apartament z tarasem

Autor: Tomtom Suites
Źródło: http://www.flickr.com

Ten pewien nadmiar jeżeli chodzi się o garderobę panów z pewnością jest symbolem dzisiejszych czasów, gdzie generalnie wszystkiego jest dużo. To również efekt tego, iż mężczyźni pozazdrościli kobietom tak szerokiego wyboru jeśli chodzi się o ubrania i buty. W taki sposób, czerpiąc nieco z kobiecej garderoby, powstały takie towary, jak na przykład kozaki męskie –

To odważny typ obuwia, w jakim nie każdy pan będzie prezentował się korzystnie – W trakcie kupowania butów należy wziąć pod uwagę wiele elementów, nie jedynie to, czy dany model przypadł nam do gustu – to zbyt mało.