Oxybrazja – idealny sposób na to, ażeby zadbać o swą skórę po lecie

Lato to dla wielu z nas niezmiernie dobry czas. Nareszcie zyskujemy szansę, by zregenerować siły. Niestety nasza skóra nie może powiedzieć tego samego.

aromaterapia

Źródło: pixabay.com
Silne promienie słoneczne, suche powietrze, piasek, morska woda pozostawiają na niej swój ślad.
peeling

Autor: Centrum Kultury w Lublinie
Staje się szorstka. Traci jędrność – sprawdzony sklep kosmetyczny we Wrocławiu. Co robić, ażeby odzyskała zdrowy wygląd i powróciła do doskonałej „formy”? Pomocna bez wątpienia okazuje się oxybrazja Urządzenie do wykonywania rzeczonego zabiegu znajdziemy w nieomal wszystkich salonach odnowy biologicznej. Pojawia się jednakże pytanie: na czym polega cała „procedura”? Oxybrazja, czyli inaczej mówiąc mikrodermabrazja wodno-tlenowa to odmiana peelingu mechanicznego. Złuszczanie martwej warstwy naskórka ma miejsce w oparciu o tlen i sól fizjologiczną – polecane urządzenie do oxybrazji. Pierwszy z powyższych „składników” stymuluje włókna kolagenowe do odbudowy, drugi zaś – bardzo dobrze łagodzi rozmaite stany zapalne skóry. Ponadto ma właściwości zmiękczające oraz nawilżające. Jeśli pragniesz zatroszczyć się o swój wygląd koniecznie powinnaś odwiedzić sklep kosmetyczny Wrocław może pochwalić się niesłychanie obszerną „bazą” tego typu „obiektów”.

Znajdziesz tam wiele towarów przeznaczonych do szeroko pojętej pielęgnacji ciała, takich jak na przykład: odżywki, emulsje, masła, peelingi, żele pod prysznic, dezodoranty, perfumy, pudry, Lakiery do włosów, toniki do demakijażu, cienie do powiek, sztuczne rzęsy, eyelinery – wyliczać można bez końca.