Konwencje w urokliwym miejscu – Ciechocinku.

Ciechocinek to miasto usytuowane w województwie kujawsko-pomorskim. Jest to miejscowość lecznicza. Znajduje się tam wiele sanatoriów. Część uzdrowiskowa bogata jest w liczne tereny zielone – parki i skwery. Najbardziej znanym parkiem jest Park Zdrojowy, z licznymi gatunkami roślin – drzew oraz rabat kwiatowych. Usytuowana tam jest także pijalnia wód mineralnych. O każdej porze roku do Ciechocinka przyjeżdża wielu wczasowiczów.W mieście mogą zwiedzić także: tężnie projektu Jakuba Graffa, fontannę „Grzybek”, świątynię św. Piotra i Pawła, zespół Łazienek, zrobiony z drewna Teatr Letni, warzelnię soli z 1830r. oraz pałacyk przedsiębiorstwa „Uzdrowisko Ciechocinek”.

ciechocinek

Autor: grego1402
Źródło: http://www.flickr.com

W Ciechocinku wszyscy znajdą miejsce dla siebie. Nie jest to tylko i wyłącznie raj dla seniorów. Jest tam też wiele bardzo dobrych hoteli. Jednym z najsłynniejszych hoteli w Ciechocinku był – Hotel Karola Müllera, znajdujący się w Parku Zdrojowym. Wpisano go do wykazu zabytków w 1987. Niestety spłonął w 2008.

Czy ten tekst Ci się spodobał? Jeżeli tak, to żeby zdobyć podobne dane na omawiany temat, spójrz na informacje (https://www.mojekonferencje.pl/sale-konferencyjne-serock), one na pewno też przykują Twoją uwagę.

Ostatecznie został rozebrany w 2013. Aktualnie hotele w Ciechocinku cechują się szeroką ofertą dla swoich gości oraz wysokim standartem świadczonych usług.

Jeśli omawiany temat Cię zainteresował, to odsyłam do źródła (https://www.osadanaochodzitej.pl/galeria/wypoczynek.html), ponieważ odnajdziesz tam jeszcze więcej danych, które z pewnością Cię zainteresują.

Proponują weekend lub dłuższy urlop połączony z pobytem w spa i całkowitą odnową biologiczną. Pozwala to kuracjuszom zregenerować się , nabrać sił witalnych, upiększyć ciało i zrelaksować umysł.

W zmodernizowanych hotelach znajdują się też Centra Konferencyjno-Szkoleniowe zaadaptowane do organizacji różnych form mityngów biznesowych, konferencji i szkoleń. Miejsca te łączą ze sobą ofertę noclegową, wypoczynkową z bogatym zapleczem konferencyjnym oraz mnóstwem interesujących zajęć dodatkowych. Osoby przebywające w kompleksie służbowo, mają do dyspozycji sale konferencyjne, w pełni wyposażone w najwyższej jakości sprzęt audiowizualny, posiadające klimatyzację oraz funkcję całkowitego zaciemnienia. Oprócz tego w większości hoteli znajdują się też: kręgielnie, kawiarnie, siłownie czy baseny. Obiekty oferują także catering i wyżywienie w bardzo niskich cenach.

Łazienki II Resort Medical &SPA w Ciechocinku

Autor: http://lazienkiresort.com
Źródło: http://lazienkiresort.com

Osoby uczestniczące w konferencjach mogą w wolnym czasie udać się na organizowane na terenie hotelu zabawy taneczne, karaoke czy biesiady. Goście mogą także użytkować hotelowy ogród, gdzie często organizowane są pikniki z ogniskiem. Hotele w Ciechocinku to idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają cichego miejsca nie tylko w celach prywatnego urlopu, ale i na konferencje.