Jaką biżuterię podarować swojej kobiecie – przewodnik

Kobiety uwielbiają nosić biżuterię, zaś jeszcze bardziej lubią ją otrzymywać od swoich gentlemanów. Niestety świat świecidełek jest dla nas częstokroć obcy oraz tajemniczy, jednak to nie powód by się wycofywać! Przygotowałem dla Was parę zasad, jakimi można się kierować kupując biżuterię swoim kobietom.
Zatem postanowiłeś, że tym razem dasz swojej damie biżuterię.

biżuteria online
Nike CTR 360

Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśliby to były zaręczyny, kwestia byłaby relatywnie łatwa. Miałbyś tutaj bardzo ograniczony wybór. Jakkolwiek wszelkie inne okazje umożliwiają wybór prezentu z pełnej palety. A jest w czym przebierać: złoto, kolczyki srebrne, pierścionki, , łańcuszki, bransolety, brylanty, opale … Głowa boli! Co gorsza biżuteria, jak większość fragmentów kobiecego stroju, podlega silnym wpływom mody . Toteż trudno tutaj mówić o bezwzględnej i uniwersalnej klasyce. Powinno się na początek popatrzeć wstecz i poszukać inspiracji w czasach naszych babć jak też dziadków. Nasi przodkowie wyznawali tu podstawową zasadę: biżuterię wręcza się tylko kobietom bliskim. Będzie to głównie wybranka serca, ale także mama, siostra bądź córeczka. Precjoza to bowiem nadzwyczaj zobowiązujący prezent. Dama, jaka nie czuje się związana z mężczyzną oferującym jej biżuterię, powinna, upominek oddać.
malowidło - kobiety

Autor: Jan Kraus
Źródło: http://www.flickr.com
Druga reguła nawiązuje do kobiecej elegancji, w której obowiązuje dewiza umiaru oraz harmonii.

Przeczytaj ten interesujący artykuł i odkryj więcej tu (http://www.viva-system.pl/oferta/pistolety-co2.html). Zapewne nie będziesz żałować. Nie zwlekaj dłużej! Zrób to teraz!

Wybierając biżuterię dla swej wybranki, pamiętaj, iż nawet jeśli Twe uczucie jest płomienne, upominek nie powinien krzyczeć. Tego typu ozdoby będą bardziej kropką nad „i” niż naczelnym punktem programu.

Mają uwydatniać oraz uzupełniać krasę, nie zaś ją przyćmiewać. Dlatego od rozmiarów a także ilości ozdób, ważniejsza będzie jakość zrealizowania jak też użyte materiały. Obecnie osiągalna jest też biżuteria online – łatwo znaleźć biżuterię online.