Gdy w domu pojawia się nowy członek rodziny – wszystkie niezastąpione akcesoria

Przyjście na świat pociechy to dla mamy i taty niesamowite przeżycie. Przed porodem należy właściwie dostosować mieszkanie, kupić kołyskę, wózek i mnóstwo małych, ale i niezbędnych akcesoriów.

Jednym z takich przedmiotów są smoczki. Dobrym wyborem, poza tradycyjnymi smoczkami, są smoczki uspokajające lovi. Każdy model stworzony został przy współpracy z ekspertami w dziedzinie laktacji. Te unikatowe smoczki mogą zapobiegać odruchowi zagryzania, nie zaburzą również rytmu ssania dziecka. Zapewniają swobodne połykanie śliny, natomiast zgryz rozwija się właściwie. Co więcej, smoczki uspokajające lovi kształtem przypominają żeńską brodawkę sutkową. Posiadają też system specjalnych wypustek, które przypominają laktacyjne kanały. To sprawia, że tego typu smoczek jest perfekcyjny dla malucha.
zdjęcia

Autor: Tom Page
Źródło: http://www.flickr.com

Przed porodem należy się upewnić, że wszystko dla dziecka jest zakupione. Wyprawka dla noworodka musi zawierać takie rzeczy jak: wózek, fotelik, łóżko, wanna i przewijak. Nierzadko rodzice zakupują wiele przedmiotów na zapas, z których nigdy nie będą korzystać. Podczas zakupów trzeba zatem zachować umiar oraz trzymać się sporządzonej listy. Trzeba pamiętać, że wszystko dla dziecka zależy od czasu, kiedy maluch się urodzi. Jeżeli poród ma odbywać się zimą, konieczny może być na przykład ciepły śpiwór czy grubszy rożek. W lecie potrzeba będzie kupić więcej cienkich ubranek, które zapewniają właściwy przewiew.

zakupy dla malucha mogą być trudne oraz zająć mnóstwo czasu.

Zainteresował Cię wpis treść? To przejdź do oferty terapia małżeńska śląsk solutio, by zapoznać się z dodatkowymi info na ten temat, jakie dla Ciebie opublikowaliśmy.

Opłaca się czasem sięgnąć rady u lepiej doświadczonych rodziców, którzy podpowiedzą, co trzeba dokupić, a jakie rzeczy okażą się zbędne.