Kiedy iść do logopedy

Czy także odnosisz przekonanie, że wielu rodzimych polityków powinno zaliczyć choć kilka wizyt u logopedy? Ich dykcja, zacinanie się, bełkot, niewyraźne wysławianie się, wcinki, kłapanie to najlepszy dowód, iż część klasy politycznej to nie jest zapewne najwyższa klasa, jeśli idzie o prezencję słowną. Co jeszcze irytuje?

rankinglekarzy
Nieznajomość przynajmniej jednego języka obcego to kompromitacja dojmującej większości naszych posłów. Często tego typu wątek powraca przy okazji, eurowyborów, kiedy przepytywani politycy, przyszli europosłowie potrafią powiedzieć w obcym języku co najwyżej, jak mają na imię, kim są i gdzie mieszkają. wszystkie te wypowiedzi wzbogacone cudownym wschodnim akcentem. Tymczasem, polityk i nieważne czy krajowy czy globalny (choć ten drugi obowiązkowo!) powinien znać angielski. Jako osoba na poziomie, przedstawiciel wielu osób, które na niego postawiły musi odznaczać się tą dzisiaj, generalną umiejętnością (kraków dobry logopeda).

Nieważne, czy wybraniec narodu pochodzi z północy czy z południa, z Wielkopolski czy Mazowsza, Krakowa czy z Gdańska – grubiaństwo ma zakodowane w genach. nie wiadomo, czy wynika to z naszej chłopskiej kultury czy może świat polityki tak mocno „psuje” każdego śmiertelnika, lecz są politycy, którzy dosłownie biorą udział w konkurencji, kto silniej obrazi, kto silniej przywali, kto wymyśli nowatorski skrót myślowy na rywala politycznego.

Polityk, to powinno brzmieć dumnie. Niestety, tak nie jest i nie będzie póki wielu naszych posłów będzie, stwierdzając kolokwialnie, błaznować wariata.

Każdy nasz link (https://varsovia.edu.pl/) wiedzie wyłącznie do przydatnych stron, na jakich możesz przeczytać o istotnych zdarzeniach. Nie zwlekaj, jedynie kliknij w ten link!

Co przez to rozumiemy? Dziwne działania, drwina z uroczystego charakteru zajmowanego stanowiska, beznadziejne opinie (często na tematy, o których dany poseł nic nie wie). To są skutki pajacowania, osobliwej przypadłości człowieka owładniętego tępotą.

I na koniec, niestety, ale nasi przedstawiciele przy tych znanych wadach i kilku zaletach stoją w miejscu i tylko kilku z nich promuje swój rozwój intelektualny.

Czy uzyskane tutaj informacje okazały się niebanalne? Jeśli tak, to więcej zobaczysz w ofercie (https://medicus.ie/pl/medycyna-estetyczna), która również niewątpliwie okaże się zachęcająca.

Reszta chyba twierdzi, że ma już jakąś ostateczną wiedzę, która zwalnia ich z rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Źródło: www.rankinglekarzy.pl