Oceny lekarzy – dermatolodzy, psychiatrzy, urolodzy

Autor: Centrum DER-MED
W chwili, jeżeli planujemy wybrać się do lekarza, a w głównej mierze tego, który podejmuje prywatnie należy przeczytać o nim opinie. Wiadome jest, że Aktualnie służba zdrowie nie najlepiej działa.

Zdanie o danym lekarzu możemy odnaleźć w sieci Internet. Gdy przykładowo zamieszkując we Wrocławiu chcemy udać się do dobrego psychiatry wystarczy wpisać w wyszukiwarkę internetową „psychiatra we wrocławiu” i ukaże się nam dużo wyników, gdzie dany psycholog się znajduje. Potem warto poczytać o nim opinie, które z pewnością będą opublikowane, gdyż pacjenci bez skrępowania dzielą się swoją opinią zwłaszcza gdy kiepsko i nieuprzejmie zostali potraktowani. Dodatkowo informacje odnośnie lekarzy można wyszukać na tak określanym rankingu lekarzy. Jest to wykaz specjalistów z wielu dziedzin medycyny, przykładowo stomatolog z Zielonej Góry czy „stomatolog z Radomia”, którzy dostają się na ten spis tylko i wyłącznie dzięki swoim zasługom lub doskonałym i umiejętnym podejściem do pacjenta. Sam fakt, że pacjent chce pochwalić danego lekarza jest warte uwagi – czytaj tu.

Sami lekarze, którym zależy na korzystnej opinii czytają uważnie, co pacjenci na ich temat maja do powiedzenia. Kiedy jest to coś negatywnego starają się to zmienić, a gdy coś korzystnego to próbują to jeszcze udoskonalić lub zachować na takim samym poziomie. Jeżeli przykładowo w opiniach o pediatrach z Lublina, dany pediatra ma negatywne komentarze, ale ze zmianą daty umieszczenia opinii zmienia się ona na pozytywną to znaczy, że lekarz wziął sobie do serca krytykę pacjentów i próbuje się poprawić. Z tego można wywnioskować, że lekarzowi zależy na dobrze pacjenta. Jeśli natomiast będzie podobna sytuacja już nie z pediatrą tylko powiedzmy ortopedy z Lublina i lekarz ten nie uczynił nic, by poprawić swoją opinię nie warto się do niego wybierać.

Warto czytać komentarze o specjalistach przed wizytą u nich, aby nasza wizyta nie skończyła się niesmakiem oraz nieprzyjemnością. Trzeba mieć na uwadze to, że lekarz jest od tego, aby udzielać nam niezbędnej pomocy lekarskiej a nie dodatkowo jeszcze uprzykrzyć nam życie i mieszać nas z błotem. lekarz – kliknij tutaj