Modne perfumy dla eleganckiej damy

Marilyn Monroe powtarzała często, że chodzi do łóżka ubrana tylko w zapach. Coco Chanel stworzyła perfumy, które od wielu lat jest wyznacznikiem kobiecości. Tysiące kobiet marzy, aby otrzymać je od swojego chłopaka. I nie powinno wydawać się to dziwnym. Zapach od wieków był tym co kusi. Został nawet bohaterem książki Patricka Suskinda o znacząco brzmiącym tytule Pachnidło, gdzie bohater chciał zapach idealny i zamierzał to osiągnąć dość brutalnie.

Dziś na szczęście nie musimy doświadczać drastycznych środków, bowiem obok królowej Coco mamy całkiem sporą kolekcję zapachów innych nie mniej sławnych mistrzów. Na prowadzenie wysuwa się Versace. Tego nazwiska nie trzeba nikomu powtarzać. Jego suknie kupują największe gwiazdy światowego kina. Ale oprócz najmodniejszych kreacji równie znane są perfumy – odpowiedniki perfum damskich – angel.

Perfumy Versace to klasa i smak. Kryształowe butelki przeważnie zakończone wielką nakrętką, przywodzą na myśl staromodne produkty, których nie mogło zabraknąć na nocnych szafkach pań z lat 20stych. Od końca XX wieku jego perfumy ubierają kobiety piękne i sławne. Zapachy Versace są nieco ekscentryczne a jednocześnie charyzmatyczne. Tak samo jak kreacje, które projektuje.O tym, że trzeba czasem wpuścić do perfum powiew świeżego powietrza dobrze wiedzą projektanci. Kiedy to, co już wymyślono trąci lekko myszką, należy szukać wciąż nowych inspiracji. Takie właśnie są perfumy Armani: idealnie skomponowane, obrazują nowoczesność. Choć Armani to przede głównie ciuchy, perfumy, które tworzy są na ustach wszystkich od wielu lat. Przede wszystkim perfumy tego projektanta są wykupywane przez kobiety pod każdą szerokością geograficzną.

Nasz przegląd perfum nie byłby ważny, gdybyśmy zapomnieli wymienić innego wielkiego modowego świata. Dolce Gabbana desire naturalnie uzupełniają opisywaną listę najważniejszych perfumowych marek.

Jeśli uznasz, że umieszczone w tym tekście informacje są godne uwagi, przeczytaj jeszcze szczegóły w linku kosmetyki dla ciała. Będą tam równie wartościowe dane.

Która kobieta nie lubi czuć się jedynie w swoim rodzaju? Otulenie się ulubioną wonią z pewnością będzie jej w tym pomocne. Nic tak nie pomaga podkreślić kobiecości, jak oddziałujący na zmysły bukiet perfum. Przy odpowiednio dobranym zapachu nawet strój przestaje być istotny. Taki efekt wywołują właśnie perfumy Dolce Gabbana.

Obok tych trzech producentów wyrasta powoli kolejny. Jego perfumy czy kosmetyki Dr Brandt to relaks w czystej postaci. Bynajmniej nie nudny spodoba się każdej aktywnej kobiecie. Flakoniki, podobnie jak zapach również uwodzą. Tak jak przy poprzednich nie było ważne, co masz na sobie tak przy tych, nie będziesz pamiętać, że w ogóle masz na sobie ciuchy. Magia perfum działają cuda, dlatego bądź przebojowa i wybierz swojego projektanta nie tylko ciuchów, ale i perfum.