Jaki jest najlepszy punkt płytowy?

Co musi zawierać zadbany sklep muzyczny? Najważniejsze, co przychodzi do głowy: płyty CD, winylowe, karety na występy. Winni tam trudnić się pracownicy znający się na muzyce, potrafiący doradzić. Podobne tyczy się sklepów stacjonarnych, jak i internetowych. Co dodatkowo musi się w nich znaleźć?

płyty jako prezenty

Autor: Anita Hart
Źródło: http://www.flickr.com

W takim sklepie amator dowolnego rodzaju muzyki musi odnaleźć coś dla siebie, a więc powinny znajdować się tam rockowe, metalowe czy rapowe flagi, podobnie rockowe, metalowe, rapowe klamry do spodni (klamry rap,rock,metal), dzięki, którym możemy być trendy w określonych grupach. Muszą tam się znajdować koszulki jak również bluzy określonych grup prezentujących określony gatunek. Nie pominie się także bez drobiazgów, jak naklejki, przypinki czy kubki rockowe, metalowe i rapowe.

Jeśli niniejszy post okazał się dla Ciebie godny zainteresowania, to sprawdź też ten udostępniony tutaj wpis – on także okaże się godny uwagi.

Musisz mieć świadomość, gdy wkraczasz do takiego sklepu, iż oto znajdujesz się w wielkim centrum muzyki, dostrzegasz wszystko jak na ogromnym ekranie rockowym, metalowym czy rapowym (ekrany rap), dostrzegasz koncert, gdzie grają twoje ulubione kapele, a suport (obsługa) rozgrzewają rewelacyjnie nastrój, inspirują do dobrej imprezy. Jednocześnie funkcjonują sklepy, gdzie można kupić każdy rodzaj muzyki lub pozostałych dodatków, gadżetów muzycznych, funkcjonują jednakże sklepy, w których radość odnajdą tylko amatorzy określonego gatunku muzyki.

koncert

Autor: BL4CK_K1N6
Źródło: http://www.flickr.com

Nie odnajdziesz w tym miejscu miszmaszu muzycznego, choć trzeba dodać, iż takie miejsca to wyjątki. Ci, którzy próbują izolować się w pewnym klimacie lub przerzucić się na sprzedawanie tylko jednego nośnika (na przykład winyle) nie utrzymują się długo na rynku. Wszystko to przez Internet, łatwą przystępność muzyki i coś, co można nazwać rozdrobnieniem muzyki (niegdyś sprzedawały się całe płyty, teraz pierwszeństwo wiodą poszczególne utwory, tak zwane, pliki mp3).

Na zakończenie, warto się zaciekawić, co ten sklep muzyczny będzie posiadał w przyszłości, i czy w ogóle takie sklepy będą miały racje bytu? To ciężkie pytanie, lecz wydaje się, iż jeśli tak to jedynie w Internecie., utworzą się miejsca dla melomanów, dla których muzyka, dźwięk to nieco jeszcze niż jedynie plik mp3, na tyle więcej, że będą mogli zapłacić ogromne środki finansów za płytę Cd czy winyla.