Zabiegi dla urody w nietypowym wydaniu

Panie podobno potrafią poddać się torturom, gdy w nagrodę będą jeszcze urodziwe. Trudne operacje, balsamy z podejrzanymi składnikami – to nic niezwykłego. Depilacja całego ciała woskiem to dla pań klasyczny zabieg kosmetyczny. W dodatku – w dzisiejszych czasach oddajemy się kolejnym eksperymentom i to laser ipl sprawia, że jesteśmy bardziej kobiece.

Depilacja laserowa nóg

Autor: Elite
Źródło: Elite

Mężczyzna czuje lęk przed tym tak samo, jak frezarki do pedicure – szczególnie, że nazwa przywołuje skojarzenie z nazwą sprzętu w hucie szkła.

Zaintrygował Cię nasz artykuł? Jeżeli tak, to bez wahania zobacz, co jest w ofercie sushi chyby, która dotyczy tej samej problematyki.

Poniżej kilka zaskakujących upiększających zabiegów.

Daj sobie sianaWe włoskim SPA każdy może sprawdzić innowacyjną walkę z tkanką tłuszczową. Walcząca owijana jest szczelnie w wilgotną słomę i w takim stroju wsadzana do wanny z wodą o temperaturze 80 stopni. To sposób na to, żeby się porządnie wygrzać, co sprawi, że tkanka tłuszczowa ruszy do spalania.

Nietypowy masażWiadomo, że istnieje masaż gorącymi kamieniami, ale można znaleźć bardziej ekstrawaganckie formy odpoczynku. W Izraelu, za jakieś 100 dolarów, masują… węże. Kilka gatunków tych gadów graduje leczniczo po ciele pacjenta. Każdy inaczej masuje i działa na inne części ciała.

Nakarm rybkiPo co fotel do pedicure skoro można nakarmić stopami rybki. Krążą pogłoski, że to wcale nie piranie, zdecydowanie skutecznie obrabiają naskórek, oddając klientce SPA całą i gładką stopę. To w każdym razie typowa metoda pedicure, ale może wydawać się ciągle specyficzna i zdecydowanie egzotyczna.

Bycza maseczkaZupełnie nie w nieznanym mieście, ale w centrum Londynu, jako specjalna odżywka na włosach pojawi się sperma byka. W tej sytuacji zdecydowanie lepiej nie wiedzieć, po czym włosy są zdrowe i miłe w dotyku.

.Odmładzające wężeMężczyźni pracujący wśród węży w Ameryce Południowej, mogą pochwalić się wyjątkowo ładnymi dłońmi. Powodem nie jest cotygodniowa odwiedziny u kosmetyczki, obca jest im również lampa do manicure. Na urodę ich rączek tak dobrze wpływają wężowe odchody. Może to nie brzmieć interesująco, więc dobrze trzymać się ulubionego kremu do rąk.