Koszulki – billboardy?

Ludzie mają w zwyczaju oceniać innych na podstawie tego jak się ubierają. Z tej przyczyny ubiór stanowi istotny element w postrzeganiu naszej osoby.

Nie bez kozery znane powiedzenie „pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz” jest często przytaczane przez wielu stylistów i ludzi z branży mody.

Jak uważasz? Czy omawiany temat jest ciekawy? Jeśli tak, to kliknij w odnośnik oraz zbadaj praktyczne informacje (https://tdruk.pl/koszulki) – pochłoną Cię totalnie.

Opierając się na pierwszym wrażeniu, można bowiem określić czy dana osoba przykłada wagę do wyglądu i czy ma swój styl, a co więcej, poznać jej status materialny. Za pomocą ubrań ludzie komunikują się ze światem wyrażając swą indywidualność. Poprzez ubiór wyrażają siebie, prezentują swoje poglądy i zainteresowania. Koszulki z nadrukiem – stały się obecnie nie tylko częścią garderoby, ale w pewnym sensie billboardami. Ich oryginalne wzornictwo idące w parze z wysoką jakością tkanin i trwałością druku sprawiają, że T-shirt możemy dziś założyć na większość okazji. Doskonale podkreślają nasz styl i to, co nam danej chwili „w duszy gra”.

t-shirt z nadrukiem

Autor: Alan Levine
Źródło: http://www.flickr.com

Skąd pomysł na T-shirty z nadrukiem? Podobno moda na bawełniane koszulki powstała w latach 30. XX wieku w Ameryce, gdzie w pewnym stanie niejaka firma zaprojektowała koszulki da drużyny futbolowej. Wzbudziły one tak wielki entuzjazm wśród fanów futbolu, że zaczęli je podkradać. Dlatego też pojawił się na nich nadruk, który miał identyfikować T-shirt jako własność drużyny a tym samym zniechęcić złodziei. Oczywiście się nie udało, za to oznaczone koszulki stały się krzykiem mody. Mody, która trwa do dnia dzisiejszego. Nieustannie.

Autor

Kolorowe T-shirty pozwalają także wyróżnić się z tłumu, a równocześnie podkreślić przynależność do wybranej grupy. Dla każdego hip-hopowca wygląd wiąże się z przekazaniem pewnej idei – przyjaznego nastawienia do świata, a nadruki na koszulkach właśnie im na to pozwalają.
Śmieszne koszulki z nadrukiem potrafią poprawić nam humor na resztę dnia. Wyobraźmy sobie, że czekamy na autobus w pochmurny poranek. Niewyspani, z nosem na kwintę. Aż pojawia się obok nas młody człowiek, na którego koszulce dostrzegamy zabawny rysunek.
Czyż świat automatycznie nie staje się piękniejszy?
Oczywiście nigdzie nie jest napisane, że koszulki z ”przekazem” zarezerwowane są jedynie dla młodych ludzi.

Nie zwlekaj – jeżeli zaintrygował Cię nasz post, to chcemy nakłonić Cię do przejścia do wpisu autora (http://prozoo.pl/nasze-produkty/), aby obejrzeć nowe niezwykłe szczegóły.

Nie, dedykowane są wszystkim osobom, które są „jakieś”