Zakupy ze stylistką – usługa dedykowana nie tylko dla najbogatszych

Gdy mimo wysiłków cały czas masz wrażenie, że nie potrafisz się fajnie ubrać, przeczytaj ten artykuł, może mamy dla ciebie sugestię.

Bywa, że mimo wypełnionej szafy masz problem co na siebie ubrać przy rozmaitych okazjach. Wtedy z pomocą powinna przyjść stylistka. Nie sztuka mieć szafę, w jakiej zalegają sterty ciuchów, jeżeli nie jesteś w stanie skompletować co najmniej kilku zestawów. Rzecz polega na tym, aby mieć konieczne minimum, jakie będzie dopasowane do twojej figury, stylu i sposobu życia.

W jaki sposób to zrobić? Gdy nie radzisz z tym sama, być może trzeba zainwestować w zakupy ze stylistką? Na początek przejrzy ona wnętrze twojej szafy i zdecyduje, co zostaje, a czego należy się pozbyć – Twoja Pesa – twój personal shopper. Niedopasowane i nienoszone ubrania muszą zniknąć. Następnie zabierze cię na zakupy. Rzecz jasna za usługę personal shopper musisz zapłacić. Niemniej jednak wziąwszy pod uwagę to, że będzie lepiej zorientowana do jakich sklepów pójść, gdzie trafi się interesująca promocja, z pewnością zaoszczędzisz czas oraz pieniądze. Prawdopodobnie następne zakupy, nawet choćbyś robiła je sama, będą przebiegały prościej. Zakupy ze stylistką to dobra inwestycja. Oczywiście muszą być uprzedzone przeprowadzeniem rozmowy na temat twoich oczekiwań i potrzeb. Najistotniejsze, by nowe ubrania pasowały do ciebie. Uwierz, iż czasem trzeba dać komuś innemu popatrzyć na siebie krytycznym okiem.

Dobra stylistka skoncentruje się plusach twojej figury i podpowie, w jaki sposób je zaakcentować. Doradzi, jak zamaskować wady – Jak wyszczuplić męską sylwetkę?. To wszystko jest możliwe za pomocą doboru odpowiednich dla ciebie fasonów i kolorów.

Na koniec jeszcze uwaga dotycząca coraz większej popularności tego typu usług. Usługi personal shopper są dostępne w większych polskich miastach takich jak Poznań, Kraków, Warszawa, lecz również w małych miejscowościach.