W jaki sposób dopasować buty do sylwetki?

Odpowiedni dobór obuwia do kobiecej postawy, może wymodelować jej figurę, przykładowo wizualnie ją wyszczuplając, czy wydłużając nogi. Odpowiednie buty harmonizujące z figurą damy sprawią, że będzie ona wyglądała idealnie.

Niektóre fasony butów pasują lepiej do dam o solidnych nogach, pozostałe gorzej.

To warte przeczytania (http://www.olenkaphu.pl/hurtownia-bizuterii-zlotej/) teksty, więc nie ociągaj się i przeczytaj je – to pokrewna tematyka, która jest niewątpliwie warta uwagi.

Warto poznać parę podstawowych reguł doboru butów do kobiecej sylwetki, by zawsze wyglądać bez zarzutu – w każdej sytuacji.

obuwie damskie

Autor: David Rizzico
Źródło: http://www.flickr.com
Buty damskie powinny wysmuklić posturę, wydłużyć zbyt krótkie nogi, bądź też uwydatnić atuty kobiety – słowem wyeksponować to, czym dama bez skrępowania może się pochwalić, a zarazem zniwelować felery jej sylwetki. Dobre obuwie wspaniale zakamufluje wady a także podkreśli zalety każdej pani. Szczupłe nogi prezentują się cudownie w każdych bucikach, ale już właścicielki chudych nóg powinny rozważnie dobierać fason obuwia. W niektórych bucikach będą wyglądały niepomyślnie. Dla pań o kościstych nogach najodpowiedniejsze będą czółenka damskie, buty typu botki, balerinki, jakie od paru sezonów są popularne, oraz całkowicie zabudowane pantofle. Wszystkie owe typy butów sprawiają, iż nogi nie wyglądają na zbyt chude – .

Tak samo przyciągające uwagę treści odnoszące się do nakreślanej problematyki znajdziesz tu – sprawdź więcej w tym artykule. Zbadasz tę kwestię pod innym kątem.

Żeby optycznie je poszerzyć, wystarczy dobrać obuwie z ozdobami, takimi jak chwosty, kokardy, futerko albo też marszczenia.

Dla kobiet o chudych nogach rekomendowane są również kozaki z długą cholewką, nie koniecznie dopasowaną do łydki. Kobiety o chudych nogach będą seksownie wyglądały w pantofelkach na drobnych szpilkach. Modne są przy tym szpilki z podwyższeniami z przodu buta. Buty określone dla pań o chudych nogach powinny być brunatne, popielate, zielone, purpurowe albo żółte. Te kolory będą im zdecydowanie najlepiej pasowały. Kobiety o solidnych nóżkach muszą zmierzać do ich wysmuklenia i wyszczuplenia, przy zastosowaniu odpowiedniego obuwia. Przy nabywaniu bucików kobiety o zbyt grubych nogach muszą wybierać pantofle na półsłupku, stożku czy koturnie.

Dla kobiet utyskujących na zbyt pulchne nogi polecane są długie kozaki na podwyższeniach, jakich cholewy są do perfekcji dobrane do nogi. Nie powinny one wybierać kozaczków z odstającą cholewą, jako że niepotrzebnie poszerzy ona wizualnie łydki.