Atrakcje na wrocławskim rynku – gdzie iść, co zobaczyć

Wrocław to piękne miasto, które przyciąga wielu turystów. We Wrocławiu mieści się znacznie atrakcji turystycznych, nie brak tu pięknych miejsc lub interesujących zabytków. Będąc we Wrocławiu, naturalnie wypada się wybrać na Rynek, jaki zachwyca piękną architekturą, klimatycznymi uliczkami i wspaniałym Ratuszem.

kuchnia - malunek

Autor: avpiedra
Źródło: http://www.flickr.com
kadr - kuchnia

Autor: Chris
Źródło: http://www.flickr.com

Na rynku znajduje się wiele nastrojowych knajpek, restauracji, oraz także kawiarenek oraz ogródków piwnych. W ciepły dzień, wskazane jest wybrać się na spacer po rynku a wypić zimne piwo w ogródku, zjeść pyszny obiad czy wypić kawę. Jeśli interesuje nas bar Wrocław rynek ma taki niejeden, w okolicy Ratusza mieści się mnogość pubów oraz barów, jakie oprócz alkoholu serwują również wyśmienite zakąski. . Wrocławskie puby i bary często są otwarte do rana, rynek we Wrocławiu tętni życiem o wszelkiej porze dnia i nocy. Ponadto jest cudownie oświetlony, dlatego powinno wybrać się na spacer czy imprezę późniejszym wieczorem.

Kawiarnie Wrocław rynek również ma bardzo przeróżne. Prócz aromatycznej, wybornej kawy, w asortymencie kawiarni mieszczą się również wyborne ciasta (zobacz cupcake warszawa) i inne desery, gorąca czekolada czy też cappuccino. Tak więc nawet jeżeli nie przynależysz do wielbicieli kawy, w kawiarni z pewnością odnajdziesz coś wybornego dla siebie. . Kawiarnia Wrocław rynek to także idealne miejsce na romantyczną randkę bądź wieczór spędzony we dwoje, wobec tego romantyczne kawiarenki możesz odwiedzić ze swym partnerem/partnerką.

Wrocław obfituje w niemało interesujących atrakcji oraz multum zabytków, które znajdują się w różnych regionach miasta, nie tylko w centrum. .Wybierając się do Wrocławia, naturalnie powinno zabrać ze sobą przewodnik turystyczny, w jakim odnajdziemy miejsca warte zobaczenia. Do ciekawszych miejsc we Wrocławiu przynależy Ogród Botaniczny Uniwersytetu Wrocławskiego, Hala Stulecia, jaka została wpisana na listę UNESCO, i także doskonały ogród japoński, który zachwyca piękną roślinnością i cudownymi krajobrazami.