O jakich akcesoriach trzeba pamiętać w porze letniej? W czym będziemy wyglądać pięknie?

Lato to taki czas, kiedy sporo osób zmienia troszkę własny image na właśnie dość letni. W codziennych kreacjach widoczne są ciuchy oraz dodatki, których nie widujemy na ulicach w zimnych porach roku. Na jakiego rodzaju rzeczy warto zwrócić uwagę, jak chodzi o letni strój?

Nieodłączną częścią stroju są okulary przeciwsłoneczne. Warto zdecydować się na jeden z modniejszych modeli takich jak chociażby okulary Prada. Natomiast wybierzmy odpowiedni kształt. Tak, by idealnie pasowały do kształtu naszej twarzy. Nie można kupować pierwszych lepszych. Jeśli w ten sposób zrobimy, to te najmodniejsze (przeciwsłoneczne okulary Dolce&Gabbana) nie będą wyglądały dobrze.

okulary

Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com

Niestety, ale nawet wysoka kwota, jaką wydamy na tego typu dodatki, nie sprawi, iż zaraz będziemy wyglądać doskonale. Może stać się nawet wręcz przeciwnie oraz możemy prezentować się dość śmiesznie. Nie zapominajmy o odpowiednim kolorze, bo nie każdy kolor jest odpowiedni dla nas. Tak samo jak niektóre barwy ubrań mogą nam nie pasować, tak samo jest z oprawkami do okularów. (Zobacz tutaj okulary Porsche design) mogą posiadać idealny dla nas kształt oprawek, jednak barwa też jest ważna. Jeśli nie jesteśmy pewni możemy zdecydować się na bezpieczną czerń lub brąz.

(Oferta na okulary Prada) to jedno natomiast szczególnie w porze letniej na ulicach widać przeróżne modele letniego obuwia. To właśnie wtedy jest czas na to, by wyciągnąć z szafy buty, które czekały tam cały rok. Wygodne sandały, delikatne baleriny, modne, wycięte buty buty trekkingowe na koturnie. Można teraz nosić nasze ulubione modele. Nie trzeba aż tak trzymać się sztywno wytyczonych wzorców, ponieważ właśnie w lecie jest taki czas, kiedy możemy pozwolić sobie na trochę szaleństwa i zapewne nikt nie będzie patrzył na nas krzywo.

Letni czas to także sporo pięknych, letnich, delikatnych torebek. Niektóre rodzaje są stworzone w tym celu, żeby nosić je przede wszystkim w lecie. Potrafią wyglądać dosyć komicznie w połączeniu z ciemnymi zimowymi kurtkami albo butami.

Z tego powodu warto wyjąć z szafy wszystkie takie modele, które są doskonałe na lato. Różne plecione kosze, torebki z tworzyw sztucznych, torby o mocnych, letnich barwach. Na pewno doskonale dopełnią taką torebkę wspomniane już wcześniej okulary przeciwsłoneczne Dolce&Gabbana lub jedne z naszych ulubionych sandałów na koturnie. Pamiętajmy, że właśnie w lecie możemy pozwolić sobie na większą ilość szaleństwa.