W jakie przedmioty wyekwipowany musi być gabinet, w którym realizowane będą zabiegi kosmetyczne

W pomieszczeniu masażu przy stanowisku do masażu montuje się umywalkę, dozownik mydła w płynie i umieszcza się ręczniki jednokrotnego użytku. Co się tyczy wnętrza zabiegowego muszą w nim znajdować się, w celowo określonym do tego miejscu, środki dezynfekcyjne. Nie można zapomnieć również o zamykanym zasobniku na środki jednokrotnego użytku a także tampony bądź waciki sterylne. Co więcej na kosmetykach konieczna jest data otwarcia oraz data ważności.

Pomieszczenie socjalne. Jeśli w salonie kosmetycznym zatrudniona będzie jedna osoba, to nie musi być celowo odgraniczonego pomieszczenia socjalnego dla personelu. Trochę inaczej sytuacja wygląda kiedy zatrudniona jest choć jedna osoba, wówczas pomieszczenie socjalne jest obligatoryjne.zalecam te informacje mokra karma dla kotaCo w nim znajdziemy? Najpewniej prysznic oraz umywalkę. Umywalka jest wymagana, aby personel miał dojście do wody. W pomieszczeniu socjalnym musi znajdować się też czajnik oraz miejsce do spożywania pokarmów. Jeszcze jeden ważki szczegół, szczotki jak też mopy do podtrzymania czystości w gabinecie muszą wisieć na haczykach albo muszą być schowane do szafy. Należyty sprzęt kosmetyczny Wrocław, Gdańsk, Poznań, Szczecin i inne duże miasta oferują od ręki (Dowiedz się więcej).

gabinet kosmetyczny

Autor: Phalinn Ooi
Źródło: http://www.flickr.com

Które dyrektywy powinny być powieszone w zauważalnym miejscu? Zacznijmy od dyrektywy mycia dłoni dla personelu (łazienka dla personelu blisko umywalki), potem koniecznie trzeba wzmiankować o instrukcji reguł dezynfekcji narzędzi, sprzętu kosmetycznego i powierzchni płaskich (nieopodal stanowisk do dezynfekcji).

W następnej kolejności instrukcja postępowania z odrzutami powstającymi po zabiegach kosmetycznych, instrukcja przeciwpożarowa oraz dostrzegalne wskazanie dróg ewakuacyjnych. Na tym nie koniec, nie możemy zapomnieć o specjalnym oznakowaniu miejsca, gdzie znajduje się gaśnica albo znaczku, czy etykietce z tekstem „zakaz palenia”. Sprzęty takie jak np. laser frakcyjny co2 hurtownia hurtownia gadżetów w Warszawie oferuje od ręki. pod tym linkiem znajdziesz sprzęt kosmetyczny online
Czy w gabinecie muszą być kubki jednokrotnego użytku dla klientek czy mogą być szklanki? W gabinecie mogą znajdować się szklanki dla , lecz powinna być on wtenczas wyposażony w zmywarkę z wyparzarką. Mało tego taki salon musi posiadać osobne wnętrze, które będzie określone tylko do ich zmywania a także wyparzania.