Nabywamy kosmetyki – sklepy stacjonarne lub internetowe?

Produkty kosmetyczne to dla szeregu osób produkty niezbędne. Nabywamy je dosyć nierzadko, bowiem wielu kosmetyków używamy nawet kilka razy dziennie. Winniśmy się więc zastanowić, co zrobić, by kupować kosmetyki jak najtaniej. Czy lepsze będą sklepy stacjonarne, do jakich wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni, czy może rozsądniej jest dziś robić zakupy w Internecie?

Niełatwo jest jednoznacznie odpowiedzieć na tak postawione pytanie, ponieważ bywa różnie. Jeżeli interesują nas produkty konkretnej marki lub na przykład krem z filtrem, którego stosujemy od lat, obowiązkowo sprawdźmy propozycje w paru dobrych sklepach i na tej podstawie wybierzmy najwłaściwsze dla siebie rozwiązanie – wejdź na bibułki matujące. Zazwyczaj niższe ceny oferują sklepy online, lecz nie jest to zasadą. Zdarza się, że sklepy stacjonarne organizują promocje albo akcje wyprzedażowe, dzięki którym w naszej kieszeni może pozostać całkiem sporo gotówki. Z zakupami online wiąże się też dodatkowy koszt – koszt przesyłki. Może się zatem okazać, iż potrzebny nam produkt kosmetyczny w Internecie będzie znacznie droższy niż w tradycyjnej sprzedaży.

krem-obrazek

Autor: sunshinecity
Źródło: http://www.flickr.com

Czy naprawdę nie powinniśmy nabywać produktów kosmetycznych online? Każdy przypadek należy analizować osobno, gdyż nie każdorazowo jest to korzystne rozwiązanie. Szczególnie korzystne mogą być zakupy produktów kosmetycznych w większej ilości.

Jeżeli kupimy nie jedynie krem, lecz także bibułki matujące, szampon i kilka podobnych produktów, być może oszczędności zjedzą koszy przesyłki. Może również być tak, iż większe zamówienie pozwoli uniknąć tej opłaty i przez to w naszym portfelu zostanie niemało gotówki. Kupując online znacznie łatwiej również porównywać ceny konkretnych produktów, toteż bez większych trudności odnajdziemy najlepsze promocje jak i niemałe okazje cenowe – krem z filtrami. Ponadto, sklepy internetowe proponują również nierzadko bony czy niemałe rabaty w sytuacji pierwszych zakupów bądź zapisania się na newsletter.

Wejdź na naszą witrynę. Znajduje się tam codziennie wyłącznie bieżący wpis (https://www.dermamed.com.pl/oferta/depilacja-laserowa). Szczegółowe wiadomości na pewno Ci się spodobają.

Warto z takich opcji korzystać.