Co mieści garderoba każdego z nas? Dlaczego kupujemy nowe ciuchy, nawet gdy nie są one nam niezbędne?

Na pewno każdy z nas chciałoby mieć w garderobie parę rzeczy, które będą odpowiednie do różnej pogody oraz na różne wydarzenia – czy to na chrzciny, czy też sylwestra ewentualnie ślub kogoś z rodziny. Dobrze jest też posiadać taki rodzaj ubrania, jaki będzie pasował do określonej pory roku.

bluzka damska

Autor: fervent-adepte-de-la-mode
Źródło: http://www.flickr.com

Musimy pamiętać również na przykład o tym, ażeby na jesień zaopatrzyć się w kurtki przeciwdeszczowe. Nie powinno się nie wziąć pod uwagę tego, iż gdy dni robią się coraz zimniejsze, to wskazane jest, żeby posiadać w zanadrzu cieplejszy sweter, jaki będziemy mogli założyć w sytuacji, gdy zrobi się już rzeczywiście zimno. W takich chwilach należy również uwzględnić, iż bluzka, jaką zakładaliśmy latem, może okazać się za cienka i w takim momencie dobrze jeśli w naszej szafie znajduje się bluzka długi rękaw – zobacz więcej, jaka sprawdzi się dużo lepiej niż bluzki z krótkim rękawem dostosowane do wyższych temperatur i bardziej sprzyjającej aury. Naturalnie jeśli chodzi o ilość ubrań to żaden mężczyzna nie może równać się ze swoją panią, dziewczyną lub partnerką. To akurat panie są pierwszorzędnymi liderkami w liczbie posiadanej odzieży a także miejsca, które zajmuje ona we wspólnej szafie. Właściwie każda kobieta chciałaby mieć w razie jakiegoś zdarzenia na przykład rozpoczęcia nowej pracy właściwie wymienioną garderobę, a już w skromniejszej wersji to powinny być co najmniej zakupione nowe buty oraz jakiś drobiazg, niewielki dodatek w postaci ubrania albo oryginalnego dodatku. Nowa sukienka lub garsonka to doskonała wyprawka na start w nowej pracy a także nie tylko.

koszulka

Autor: Stefanie Eisenschenk
Źródło: http://www.flickr.com

Naturalnie takowe eleganckie ubrania nie koniecznie są istotne, gdyż dość dużo miejsca mogłyby zajmować konkretnie te dodatki, które niekiedy są istotniejsze od ubrań. Niekiedy całe piętra w garderobach zajmują akurat te dodatki. niewielkie chusty, szaliki ewentualnie apaszki to niewielkie przedmioty, lecz kiedy kupujemy je systematycznie w sytuacji jakichś innych zakupów, przykładowo gdy kupujemy nowe koszulki JBMNT, to może się z tego uzbierać całkiem niezła kolekcja. Naturalnie wśród ilości jak również typów dodatków, prym wiodą buty i torebki, których nigdy dość i które są odpowiednie do przeróżnego rodzaju strojów a także przeróżnego rodzaju stylizacji.