Gdzie da się zlikwidować bliznę?

Skóra stanowi podstawę wyglądu kobiety. Gładka, nieskazitelna i promienna cera może być powodem do dumy, podczas gdy przebarwienia skórne nierzadko stają się przyczyną wielkiej frustracji. Na szczęście innowacyjna technologia daje nam możliwość pokonania problemów, które jeszcze kilkanaście lat temu uchodziły za nierozwiązywalne.

blizna

Autor: labormikro
Źródło: http://www.flickr.com

Należały do nich w szczególności trwałe uszkodzenia powierzchni skóry i zbędne owłosienie w odsłoniętych miejscach na ciele. Łatwo sobie wyobrazić, jak wielką tragedią dla dbającej o siebie osoby będzie przykuwająca wzrok blizna w widocznym miejscu lub krępujący, szpecący wąsik. Z pomocą w walce z wyżej opisanymi przypadłościami przychodzi nauka. Jednym z najciekawszych przykładów zdobyczy technologicznych, które używane są także w służbie kobiecego piękna jest laser. Z jego pomocą przeprowadza się zabiegi takie jak depilacja laserowa i usuwanie blizn, które są szansą na posiadanie idealnie gładkiej, jednolitej skóry (czytaj ).

Wybór sposobu na usunięcie zbytecznego owłosienia jest kwestią nie tylko urody czy higieny, ale także komfortu i oszczędności czasu. Dzisiaj pod ręką mamy mnóstwo środków, które różnią się od siebie kosztem, częstotliwością używania, a w szczególności skutecznością. Powszechnie stosowane metody depilacji , takie jak maszynka do golenia, depilatory elektryczne,rozmaite kremy, pasty, woski czy plastry bezsprzecznie mają sporo zalet. Są tanie,łatwo dostępne i proste w użyciu. Ich największą słabością jest natomiast trwałość osiągniętego rezultatu. Usunięte przy ich pomocy włoski szybko powracają, czemu nierzadko towarzyszy swędzenie, podrażnienie i zapalenie skóry. Warto zatem rozważyć tę sprawę i sięgnąć po metodę, która zapewni nam długotrwałe efekty. Depilacja laserowa skutecznie rozwiąże problem zbędnego owłosienia na nogach, pod pachami, na twarzy oraz w strefie intymnej.

blizna

Autor: Felix Montino
Źródło: http://www.flickr.com

Laser to przyrząd, które pomoże odzyskać pewność siebie również wszystkim posiadaczkom szpecących blizn pooperacyjnych, powypadkowych czy też potrądzikowych. Choć znane porzekadło mówi, że blizny zdobią wojownika, a obecność szram jestsymbolem siły i zwycięstwa nad chorobą, warto rozważyć ich usunięcie. Usuwanie blizn laserem należy dziś do dających najlepsze rezultatysposobów walki z tego rodzaju deformacjami skórnymi.

Tutaj jest podobna strona prezentująca taką tematykę. Przeczytaj także inny świetny serwis na taki temat. On też jest godny uwagi.

Zabiegi z użyciem lasera można wykonać w gabinetach kosmetologów w całym kraju, a ichszczególnie szeroką ofertą może się poszczycić Warszawa.