Olejek do wzmacniania brody oraz profesjonalny pędzelek do golenia

Olejek do brody to niezbędny kosmetyk, jaki winien pojawić się w szafce wszelkiego brodacza. Noszenie brody w naszych czasach jest niesłychanie słynne, bujną brodę posiadają mężczyźni w różnym wieku. Żeby jednak broda prezentowała się ładnie oraz schludnie należy o nią poprawnie dbać i nie chodzi tu tylko o jej przycinanie. Olejek do brody cudownie przyspieszy jest wzrost, w związku z tym jeśli jesteś osobą, u której broda rośnie ogromnie wolno…

Facet z brodą

Autor: zenjazzygeek
Źródło: http://www.flickr.com
kosmetyk ten niewątpliwie będzie dla Ciebie doskonały – Facetaria. Osoby z bujną brodą również będą z niego zadowolone, ponieważ olejek zmiękcza brodę oraz sprawia, iż jej układanie oraz modelowanie jest wiele prostsze. Olejek do brody zadba nie jedynie o sam zarost, ale też o skórę, która stanie się miękka oraz przyjemna w dotyku. Warto zainwestować w olejki, i także kremy oraz wosk do brody. Już po paru użyciach naturalnie zauważysz wielką różnicę.

Pędzel do golenia to dodatkowy niezbędnik w szafce wszelkiego mężczyzny. Dziś do wyboru mamy pędzle syntetyczne, skonstruowane ze sztucznego włosia, oraz także pędzle z włosia borsuka, i nawet dzika. Takim pędzlem jest Semogue 1305. Został on skonstruowany ze dokładnie wyselekcjonowanego włosia dzika oraz poddany wyśmienitej obróbce – . Dzięki temu włosia pędzla są miękkie w dotyku a nie podrażniają brody. Pędzel Semogue 1305 cechuje się doskonałą jakością, jeżeli poszukujesz pędzla do golenia wysokiej jakości, to typ ten z pewnością zrealizuje Twe oczekiwania.

mężczyzna

Autor: Gregorio Puga Bailón
Źródło: http://www.flickr.com
Odpowiedniej jakości kosmetyki dla mężczyzn, w tym też kosmetyki do golenia, proponuje marka men u. W asortymencie marki odszukamy żele do mycia twarzy, szampony i odżywki do włosów, jakie nawilżają i regenerują włosy, oraz także żele od prysznic czy żele przeciw wypryskom. Każdy mężczyzna, w ciekawej ofercie firmy men u, naturalnie wyszuka idealne kosmetyki dla siebie. Równocześnie marka ta proponuje dogodne oraz niewygórowane ceny.

Facetaria