Jak łączyć wyjściowe elementy garderoby ze sportowymi elementami?

Dziś coraz śmielej szalejemy ze stylizacja.

obuwie sportowe

Autor: João Filipe
Źródło: http://www.flickr.com
Takie buty jak Nike Flyknit Rosherun, Buty Reebok Cl Leather, a nawet buty męskie Timberland, mimo, że mają sportowy wygląd, śmiało możemyzestawiać z eleganckimi ciuchami. Zdecydowanie wskazane jest zestawienie dresów i szpilek. Jest to połączenie, które zdecydowanie się przyjęło. Zarówno mężczyźni jak i kobiety, mogą śmiało podkreślać elegancki strój, w którym elementem fundamentalnym jest marynarka, butami sportowymi.
To połączenie daje bardzo ciekawy rezultat. panie, które lubią eksperymentować ze stylizacjami zestawiają elegancką sukienkę, przykładowo małą czarną i zakładają do niej sportowe buty np sneakersy new balance, przykładowo adidasy. Sprawdzonym rozwiązaniem, zarówno w przypadku pań jak i panów jest połączenie jeansów z wyjściową marynarką. Powinniśmy pamiętać, że jeansy to komponent garderoby ponadczasowy, który sprawdza się w wielu sytuacjach. Zestawiony z marynarką staje się kluczowym komponentem stylizacji bardziej wyjściowej. Dostrzegamy więc jeansy w nowej roli. Panowie mogą także połączyć spodnie na kant z butami sportowymi. Buty Nike Flyknit Rosherun oraz Buty Reebok Cl Leather na pewno mogą być połączone z marynarką wyjściową. Jeśli chodzi o, na przykład, buty męskie Timberland to ich stylistyka z pewnością sprawdzi się w połączeniu z T-shirtami, jak i spodniami na kant.

buty sportowe dla kobiet, damskie obuwie sportowe

Autor: VIVOBAREFOOT
Źródło: http://www.flickr.com
Producenci proponują zróżnicowane fasony sportowego obuwia, istnieje możliwość zakupu produktów z edycji limitowanych. Przede wszystkim mamy możliwość zakupienia modeli o jasnych kolorach, z drugiej w sklepach nie brakuje klasycznych krojów. Producenci bardzo chętnie nawiązują do wzorów, które były na topie kilka dekad temu. Sukienka w grochy typu retro w zestawieniu ze adidasami to rewelacyjny pomysł. nie zważając na trendy i na to, co akurat jest na topie, istotne, by czuć się swobodnie ze sobą. Popularnością cieszą się produkty, które łączą w sobie zestawienia odważnych, często pastelowych kolorów. Co więcej dostępne są buty sportowe z ciekawymi wzorami. Skontaktuj się